Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sok szülő hogy lehet olyan...

Sok szülő hogy lehet olyan gonosz hogy a Nagy Árpád vagy Piros Alma nevet adják?

Figyelt kérdés
Azért ezt a kettő nevet adtam meg mert ilyen nevű embereket személyesen ismerek.
2018. jún. 7. 14:27
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
97%
Én meg ismerek egy Végh Bélát. Nem értem az ilyen hülye szülőket. Venné fel ő maga az ilyen nevet.
2018. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
91%

Én ismerek egy Réti Boglárkát. :D A Cserepes Virág és a Nagy Barna Farkas is elég meredek.

Ilyen szülők mindig voltak, vannak és lesznek. Nem lehet mit tenni.

2018. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
87%

A Nagy Árpád-dal nem tudom, mi a baj...

A Piros Alma meg pozitív jelentésü, szóval az sem igazán problémás.


Ami szeritntem nincs rendben, ha a jelentése együtt negatív

2018. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

"A Nagy Árpád-dal nem tudom, mi a baj..."


Mondogasd sokszor egymás után hogy Nagy Árpi

2018. jún. 7. 14:35
 5/48 anonim ***** válasza:
97%

az ált. iskolai matektanárom Kaszáné volt, a lányának Blanka nevet adta...


Kasza Blanka

2018. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
97%
én ismertem Cserepes Manó-t aki ráadásul egy 2 méteres srác volt XD
2018. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
94%
Én is ismerem Major Annát meg Friss Virágot. Szerintem ezek még okék. Egy ismerős az amúgy sem szépen csengő Zsíros családnév mellé akarta adni a Hajni nevet... Zsíros Hajni, na az már szar ügy.
2018. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
73%

"Mondogasd sokszor egymás után hogy Nagy Árpi"


Épeszü ember nem mondogat semmiféle nevet sokszor egymás után - akinek meg csak ennyi esze van, az minden névben talál valami csúfolnivalót!

2018. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
70%

6.-osnak: Van egy egész híres rendező is, akinek szintén Manó a neve. Komolyan nem értem én sem, hogy lehet kicseszni így a gyerekkel. Gondolom, ő már megszokta, különben megváltoztatta volna a nevét. Most nem keresek rá, mi a vezetékneve, de nagyon hülyén hangzik.


Valaki kérdezte, hogy a Nagy Árpáddal mi a baj. Mi nem ismertünk általánosban ilyen nevűt, de sokat szórakoztunk vele, aki nem ismerte, hogy mondja sokszor egymás után, hogy Nagy Árpi. Aztán leesett neki. :D

Sok ilyen vicces név van: Basz Tamás, Kukor Ica, most épp több nem jut eszembe.

Való életben tényleg van sok hülye szülő, aki direkt olyan nevet ad a vezetéknév mellé, ami csúfolódásra ad okot gyerekként.

2018. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
81%

most mért?? vannak sokkal rosszabb nevek is, most azért egy Piros Alma nevű gyerek azért cuki lehet, olyan aranyos a hangzása

de pl mikor már az ilyen új neveket adják a gyekeknek, hogy Brendon, Aviána, Zamíra, Csobánc, Vladek, Krizantusz, Raul

szerintem sokkal dúrvábbak csóri gyerek 6éves koráig ki se tudná mondani azt, hogy hívják főleg ha egy érdekes családnévvel párosul

most mi van abból, ha egy olyan szép régi magyar nevet adtak a gyereknek mint az Árpád?? ilyen erővel adjunk egy random kódsort a gyereknek név helyett, hogy semmi fura ne legyen benne ha sokszor mondja az ember, mond például sokszor azt, hogy Karcsi az se külömb és ez önmagába adja, nem pedig vezeték névvel párosítva...

az legyen már a legnagyobb baj hogy ha sokat ismételgeted hülyén hangzik...

nézz körül milyen neveket lehet adni a gyerekeknek:

Fahéj, Napsugár, Ajándék ezek se rosszabbak mint az Alma

2018. jún. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!