Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek anyámmal hogy ne...

Mit tegyek anyámmal hogy ne beszéljen be magának mindent?

Figyelt kérdés

Anyám borzalmasan túl tud reagálni mindent. Van egy kutyám akit naponta 2-3× elviszek sétálni + az udvarra is kimegyek vele és sokat játszunk. De ha anya azt látja hogy éppen nem a kutyával foglalkozok mert pl. Telefonozok akkor már mondja hogy ,,miért nem tudom letenni azt a k#rva telefont és a kutyára figyelni". 30 fokba is képes kierőszakolni hogy sétálni vigyem, pedig a forró aszfalt, meg úgy unblock az egész meleg nem jó a kutyának. Persze az nem jó ha csak az udvarra viszem ki. A másik meg hogy ha alszik a kutya mert fáradt az is baj mert azt hiszi hogy unalomból teszi.

Minden kis dologból óriásit csinál. Egyébként sokat dolgozik és fáradt is valószínűleg... Lehet szakemberhez kéne fordulnia mert ez a stressz az egész családnak nagyon rosszat tesz, és nekem is rosszul esik hogy lenéz, folyton üvölt. Sokat sírok amikor kiabál velem. Nem bírja felfogni hogy a velem kapcsolatos dolgokat úgymond csak beképzeli magának.


2018. aug. 14. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

A leírásod alapján a kutyus jól érzi magát.


Nyugi, nem veled van a probléma. Magyarázd el neki, hogy ilyen melegben kb a séta is szevedés. És tegye le a tenyerét az aszfaltra a napon. Mondd el neki Egy kutya nem igényli hogy 0-24 ben állandóan rajta lógj, neki is kell pihenés, főleg a melegben.

2018. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Ezt eléggé úgy adtad elő mintha a kutya körül forogna minden..Amikor azt olvastam hogy fáradt, mert sokat dolgozik,először azt hittem a kutyáról beszélsz.(oké,hülye vagyok meg minden)

Kiket takar az egész család?

Anyukád a családfenntartó?

Akkor el tudom képzelni hogy ideges.Te a kutyán kívül mással is szoktál foglalkozni?


Most lehet lepontozni mert nem küldöm Anyukádat rögtön pszichológushoz.

2018. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kiket takar az egész család?

Én, anya, apa



Anyukád a családfenntartó?

Ő is meg apa is egyformán dolgoznak



Akkor el tudom képzelni hogy ideges.Te a kutyán kívül mással is szoktál foglalkozni?

Barátokkal szoktam kimenni így nyáron de bulizni vagy ilyesmi még nem járok. Vagy még ugye ha nincs mit csinálnom telefonozok, sorozatot nézek ha anya nincs otthon.


És hidd el eléggé a kutya és akörül forog a világ hogy anyunak mennyire van rossz kedve..

2018. aug. 15. 08:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Otthon a háztartásba mennyire segítesz be? Mert ha sokat dolgozik, nyilván frusztrálja, ha még otthon is neki kell mindent megcsinálnia.
2018. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megcsinálok mindent amit kér, wc-t is pucolok, tanulgatok főzni.
2018. aug. 15. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!