Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kísérheti az anyját...

Miért kísérheti az anyját állandóan a buszmegállóba mindig valamelyik gyereke?

Figyelt kérdés
Ez egy csendes falu. Közvilágítás is van. Ha megy az anyjuk busszal akkor is ki kísérik, ha jön haza akkor meg várja valamelyik gyereke a buszmegállóban. Anya közel 50 éves, gyerekek meg 18 felett.

2018. aug. 14. 21:28
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Olyanok mint Amerika!: Szépet mutatják, majd egymást gyapálják otthon, verekedés,- üvöltözés stb.
2018. aug. 14. 22:05
 12/22 anonim ***** válasza:
96%

Miért ne?

Engem anyukám középsuliban is elkísért reggel a buszra, délután meg én mentem elé a munkahelyéhez, és együtt jöttünk haza.

Csak úgy. Mert szerettünk együtt lenni, jókat beszélgetni. Mit kell ebbe belegondolni mást is? Az anyjukat kísérik el, nem egy idegent.

2018. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"Olyanok mint Amerika!: Szépet mutatják, majd egymást gyapálják otthon, verekedés,- üvöltözés stb."


:D Ez is egy lehetőség, de érdekes, hogy ilyesmi eddig csak neked jutott eszedbe. ;-)

2018. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%

Már rég középiskolás voltam, és amikor az utolsó busszal mentem haza, apum például mindig kijött elém a buszra. Annyira szerettem. Mindig hozta a kutyánkat is. Miért? Csak úgy.. Mert ő is szeretett. Nem kell ebbe belegondolni sokat.

De mivel szülőről írsz, szerintem is valami betegsége lehet, amiért féltik. Az, hogy gyepálják egymást, az meg pont nem ezt mutatja. Mert akkor magasról leszarnák.

2018. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%
Mert szerinted az a normális hogy heti 1x felhívnak hogy élsz-e még és 2-3 havonta elmennek hozzád 1-2 órát hogy megbizonyosodjanak róla hogy még valóban nincs meg az örökség?
2018. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
93%
Na 12-es, majdnem ugyanazt írtuk, csak nem láttam, mert közben én is írtam. :)
2018. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neked ezzwl foglalkozni.
2018. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
89%

Mert épp olyan kedve van, ez az egyetlen hobbija, kitudja. Én is néha kimegyek anyám elé a buszmegállóba, igaz autóval mert tőlünk jó 1 km-re van és ilyen hőségbe idáig elsétálni úgy hogy abba az órába alig van árnyékos szakasz az úton elég kemény. De például a barátnőm elé is mindig kimegyek a vasútállomásra, nem azért mert zűrös környék meg veszélyes, ráadásul hozzánk közel van mert itt van az utca végén 400 méterre kb.

Egyszerűen mert szeretünk együtt lenni, és minél több időt töltünk egymással.

2018. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
93%
Hogy te mennyire ráérsz más dolgával foglalkozni? Nem mindegy az neked? Erről kérdést kiírni,jajjj.
2018. aug. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te a megállóban állsz minden nap egész nap, hogy csekkold, hogy tényleg mindig valamelyik gyerekével érkezik-e vagy a saját ablakodból is odalátsz? Bármelyik is, nagyon ráérhetsz. Ha ennyi időm lenne, én biztos mással tölteném.
2018. aug. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!