Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha a szüleim...

Mit tegyek, ha a szüleim állandóan ezt csinálák?

Figyelt kérdés
Nos... A szüleim elváltak már nagyon régen. Mind a kettejük már szerzett egy párt magának. Van egy testvérem aki elköltözött egy éve, azóta a szüleim folyamatosan nekem beszélik ki egymást. De olyanokat, hogy pl. Apám milyen kövér disznó lett, vagy hogy anyám milyen lusta dög. És ha ez nem elég, apum barátnője pontosan ugyanígy beszéli ki NEKEM apámat, hogy ő nem bír itt élni, utálja ha itt vagyok hétvégénként,és hogy egyszer elfog menni majd' meglátjuk (Azért nem menne el😒) Anyum pasija meg folyton csesztet. Mit tehetnék? Hiába mondom el nekik ezerszer, hogy NE nekem ócsárolják egymást, nem értik meg... Egyszerűen nem szeretek seholsem lenni, mert megőrülök ettől!
2018. júl. 13. 11:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi ha érthetetlen
2018. júl. 13. 11:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem megőrülni kell, hanem ha elkezdik, akkor szó nélkül elmenni - pl. sétálni, vagy akármi.
2018. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1. válaszolónak igaza van,nem vagy köteles ezt hallgatni, ha rákérdeznek miért mentél arrébb mondd el ezer egyedszerre is...egy idő után ha nem találnak közönséget benned majd abbahagyják
2018. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!