Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám pszihológushoz akar...

Anyukám pszihológushoz akar küldeni?

Figyelt kérdés

Gyűjtom a késeketpar eve, aztan nem reg vettem dobokes szettet celtablaval, hogy ha eppen ugy van, unatkozok, hasonlók dobok párat.Éppen a Vikingek 3. Évadját torrenteztem, jó, dobok parat. Dobálok egyszer csak betoppam anyukám. Korbe analizalja a szobat, megpillantotta a celtablat. Szamitottam ra hogy mond valamit, de erre nem szamitottam. Mentalisan betegnek nevezett, es mondta hogy ez nem egészséges, meg hogy beszelni fog az osztalyfonokommel hogy bajok vannak velem otthon, nem viselkedek eszszeruen, nem fogom fel mit csinalok. Ezert az osztalyfonokommel elfognak kuldeni az iskola pszihologushoz. Mert hogy kest dobok celba. Aztan kimegy, en meg ott allok mint egy sorozatgyilkos akinek le van tolva a galyaja mer beleszart.


Most akkor mivan,? 17/F



2018. aug. 18. 11:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi bajod, ha beszélsz a pszichológussal. Attól még nem vagy bolond, és így még be is bizonyíthatod.
2018. aug. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha sport, keress egy sportegyesületet és ott csináld.
2018. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Anyukád megnyugtatására, menj el a pszichológushoz. Nem rosszabb a fogorvosnál!
2018. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!