Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves korodig szóltak...

Hány éves korodig szóltak bele az öltözködésedve?

Figyelt kérdés
Szoknyát mikortól engedték?
2018. aug. 20. 12:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
76%

Még most is beleszólna ha hagynám.

23/L

2018. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
75%
3 evesen is megmondtam, hogy mit vagyok hajlando felvenni es mit nem. Nem is ertem. Mit csinal, ha veszel fel szoknyat es elmesz otthonrol? Lerangatja rolad? Ugyan mar...
2018. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
89%

Óvodás koromban még nem nagyon foglalkoztam azzal, mi van rajtam. Kisiskolásként kezdett érdekelni, azóta én választom ki a ruháimat, és nem szólnak bele.


Szoknyát bármikor hordhattam volna, de nem sokszor vettem föl, mert nem szeretem túlságosan.

2018. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
54%

Az én kislányom (3 éves),úgy öltözködik,hogy 2 szettet kirakok neki,és ő választja ki melyiket szeretné felvenni.

De mi a baj a szoknyával?

2018. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Legelső ilyen emlékem az volt, mikor kb. 5 éves lehettem és nem azt a bugyit akart felvenni, amit apám mondott, ezért úgy pofán vért, hogy az ő keze is csupa vér volt.


Általánosban kb. mindenből volt egy, nagy gond nem volt.


Most gimiben elkezdett érdekelni, hogy mit veszek fel, de mégis megmondják, pedig vagy 40 évvel idősebbek, teljesen más az ízlésünk...

2018. aug. 20. 23:04
 26/31 anonim ***** válasza:
91%
Apádnak börtönben a helye. Lépj le, amint betöltöd a 18-at.
2018. aug. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
85%
És addig is keress valami kollégiumot. Kérj segítséget az osztályfőnöködtől.
2018. aug. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
52%
16 éves koromig,azért mert szerinte "apácásan" öltözködtem és ez sehol sem nőies" bezzeg nővéremnek sose szólt bele pedig ő is "apácásan" öltözködik,annyi különbséggel hogy az ő barátnői tudnak (számomra) normális ruhát felvenni,az én barátnőim meg 13-14 évesen már remegtek a fiúkért és egyedül én nem voltam hajlandó p--- gatyában és haspólóba megjelenni az utcán (meg úgy seholse) ilyen hü#ségek miatt annyit vitáztunk hogy nem igaz...
2018. aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
88%

Haha anyám még mindig megjegyzéseket tesz a ruhaimra, nagymamám meg rendszeresen megsertodik, ha nem tetszik a karácsonyra kapott kockás pulcsi.

Idén 10 éve, hogy nem anyuekkal élek, bár a feleségem is néha beszol a ruhám miattel, és ha strandra megyünk már a lányomnak az sem mindegy, melyik fürdő nadrágot veszem fel, passzoljon az övéhez .

28 vagyok :D

2018. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
67%
Törölt felhasználó h tudja kiemelni a kérdését? :O
2018. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!