Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyáéknak...

Hogy mondjam el anyáéknak hogy kibékültem a barátommal?

Figyelt kérdés

Más lányokkal beszélt úgy ahogy nem kéne ezért szakítottunk egy hétre. Viszont sikerült megbeszélnünk a dolgokat de szerintem a szüleim hallani se akarnak róla.

18/L


2018. aug. 20. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy úgy, ahogy nem kéne, kik a lányok?
2018. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mondta el hogy barátnője van, idegen lányok akiket nemrég ismert meg. Azóta letörölte őket és nem beszél velük mert rájött hogy nem éri meg.
2018. aug. 20. 15:26
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Mondd ki nyíltan: flörtölget más csajokkal, és meg is dugná őket, ha lenne annyi mersze.


Tökmindegy, hogyan mondod el, anyádék helyében tiltott zóna lenne neki a lakásunk.

2018. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Anya, apa kibékültünk. Amúgy tökmindegy mit mondasz már utálni fogják és van is alapja.


Fiatalon én is csináltam ilyen hülyeséget, szakítottunk összejöttünk, de nem úgy viselkedett ahogy azt érdemeltem volna. Szüleim rühellték utána. Teljesen megértem. Én sem szívesen látnám azt aki a gyermekem hülyére veszi és bántja.

2018. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezért nem kell mindenkit hazavinni pár hét/hónap kavarás után.
2018. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy ha 18 vagy, magad ura vagy, azt csinálsz, amit akarsz, oda mész, ahova akarsz, szabadon elköltözhetsz, csak utána ne menj vissza hozzájuk sírni, hogy szétmentetek, és anyuci-apuci, most segítsetek rajtam,hadd menjek haza.


Ha mégis így alakulna, akkor legyél már annyira tökös(mégha puncid is van), hogy megpróbálod a dolgokat magad orvosolni.

2018. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajistenem, csajszi... szerinted 1 hét alatt rájött a pasid, hogy nem éri meg több nőt szédíteni? Arra jött rá, hogy óvatosabbnak kell lennie, ezentúl jobban vigyáz majd, nehogy lebukjon előtted, de pont ugyanannyira becsül téged, mint egy hete. És ezt a szüleid is tudják. Szóval... nem nagyon tudsz olyat mondani, hogy ne próbáljanak megvédeni tőle.
2018. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Határozottan mondd el az igazságot.
2018. aug. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 7-es válaszolóval. Mikor az exem megcsalt kapott mégegy esélyt, mert húde megbánta, aztán persze csak ügyesebben titkolta, én meg ügyesebben derítettem ki. Aztán tanultam a hibájából és én tényleg ügyesen csináltam, majd hamar szét is mentünk. Nem bánt meg a pasid semmit, csak kell egy biztos pont, aki akármikor dugható, ne dőlj be neki
2018. aug. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!