Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Saját házatokban ki lenne az úr?

Saját házatokban ki lenne az úr?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk megadnál mindent a szüleidnek,szülőnek,segítesz eltartani is,adnál helyet a házadban is,de neki állna feljebb,mondjuk megmondaná hogy mi hogy legyen,esetleg magán akciói lennének míg te nem vagy otthon,költené a pénzed is,mit tennél?
2018. aug. 20. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Támogatnám a szüleimet, ha szükségük lenne rá. Szerencsére van pár ingatlanunk, így nem tudom olyan szituációt elképzelni, hogy együtt kelljen élnem velük. 25 évesen már elég kellemetlen lenne, pedig jó a kapcsolatom velük.
2018. aug. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Senki. A család attól család, hogy egységesen mindenki tiszteli és szereti egymást. Érthető okokból a szülő felette áll a gyereknek, de nem hatalom vagy birtoklás gyakorlása, hanem a gyerek tapasztalatlansága végett, hogy őt segítse, tanítsa.


-----------------------------


Az általad leírt példában:

Amikor beköltöznek le kell fektetni néhány alapszabályt, mert sosem egyszerű az ilyesfajta együttélés. Ha több elbeszélgetés se hatna, adnék neki némi pénzt, meg valakit mert azért mégse dobjuk ki mint egy szemetet. Ha nem akarsz veszekedés: Egész egyszerűen a költözés oka: te pénzben, lelkileg ahogy tudtad támogadtad. Ezentúl is ott leszel neki mindig de nem fenntartható egy ilyen helyzet. Keress neki valaki mást, pl. Testvér, barát stb

2018. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Mindenesetre máshova tenném a pénzt.
2018. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Anyam sose lenne ilyen, de van egy borzaszto nagyanyam, szoval bele tudom kepzelni magam. Nagyon gyorsan helyre tennem, hogy nem kell itt rendezkedni, itt igy van, en igy szoktam, a mas penzehez meg nem nyulunk. Ha ker, akkor adok, de nem nyulhat bele, en se nyulok az ovehez. Ha nem valtozik, akkor keresnek ra valami megoldast gyorsan, hogy ne kelljen egyutt elni, mert bele lehet bolondulni ebbe, nagyanyam miatt tudom milyen borzaszto ez, foleg ha meg demens is.
2018. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha meglopna úgy hogy az én házamban lakik már másnap kereshetné hogy hova költözik.
2018. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Nem lenne! Most is én vagyok az úr.

Mi az hogy elkölti?

Az elég béna akinek eltudja más kőlteni a pénzét.

2018. aug. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

1. nem vagyok olyan ostba, hogy magamhoz vegyem apámat felnőtt nő létemre :D

2. ha valami lehetetlen okból kifolyólag mégis így alakulna, akkor az első pampogására mehetne, amerre lát

2018. aug. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben keresnék neki egy kis albérletet, kifizetném a kauciót és az első havi lakbért, összecsomagolnám a cuccait és onnantól oldja meg. Senkitől nem tűröm, hogy szemét módon bánjon velem, ezalól a család sem kivétel.
2018. aug. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. szept. 15. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!