Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy lúzer vagyok és állandóan...

Egy lúzer vagyok és állandóan mindig, mindenben melléfogok. Erőltessem még egy kicsit, vagy nyírjam ki magam?

Figyelt kérdés

Komolyan a tököm tele van magammal. Nem értek egyszerűen az élethez. Amit el lehet rontani, azt elrontom, nagyon esetlen vagyok. 18 éves vagyok, életemben nem volt még csajom, olyan szinten vagyok ezen a téren, mint egy 12 éves. Állandóan babusgattak, a felnőtt világ semmiféle követelményét nem tudom teljesíteni. Iskolában rendszeresen leégetem magam, mikor mivel. Idiótán viselkedek, másokat utánozva (amit nem tudatosan csinálok), már rögtön a gólyatáborban kiröhögtettem magam, és ez nagyjából azóta is tart. Ez a "nagyon akarja és nagyon nem megy neki"-effektus. Bármilyen társaságba kerülök, nem találom a helyem. Nem találom fel magam.

Konkrétan most ez azért jutott eszembe, mert olvastam egy másik kérdést, amit egy szűz fiú írt ki. 18 évesen már ezt az egész dolgot egy picit későnek érzem. Most lehet, hogy azt gondolod, hogy "hagyjuk már, még csak 18 vagy, ott van a tojáshéj a seggeden". Szerintem ez csak részben igaz. Azért az, hogy valakinek egyáltalán SEMMILYEN tapasztalata ne legyen csajjal, az nem természetes. Mondhatnám elég égő pl. a tesóm előtt. Azzal sem áltatom magam, hogy vonzó lennék, mert egy kis vakarcs vagyok. Most az jutott eszembe, hogy ha valami csoda folytán lenne csajom, akkor se tudnám, hogy hogyan csókoljam meg, vagy tegyem boldoggá az ágyban, mert ebben sincs semmi tapasztalatom. Elegem van, hogy az esetlenségem az arcomra van írva, ilyen 14 éves csajok simán kiröhögnek, hogy a korombeliekről már ne is beszéljek.

Ha most valahogyan a jövőbe nézhetnék, és azt látnám, hogy egy nagy semmit értem el az életben, talán azonnal megölném magam. A mai világban az ilyenek, mint én nem versenyképesek.

Vélemény?


2011. jan. 26. 18:38
1 2
 1/17 Bretso ***** válasza:
95%

Véleményem, hogy hagyd az EMO szarságaidat a fenébe, senki se fog sajnálni ezért. Nekem is 18 évesen lett barátnőm, mégsem éreztem magam előtte semmivel sem kevesebbnek. Ha a megfelelő embert és kapcsolatot választod, amire értelmes ember általában vágynak, akkor nem lesz gond az, hogy tapasztalatlan vagy.


A meg, hogy kis vakarcs vagy a saját döntésed, nekiállsz és alakítasz magadon, senki se fog téged neten keresztül felpumpálni, ez meglepő?

2011. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Egyetértek a legelsővel, itt senki sem tud változtatni rajtad.

Hiába sajnálod magad ennyire, ettől még nem fog változni semmi.

Csak SAJÁT MAGAD tudsz önmagadon segiteni.

Amugy te vagy a tipikus iskolai lövöldöző tipus.

Ha ugy érzed kérj segitséget szakembertől. (Pszichiáter)

2011. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem meglepő:D Viszont a válaszod megvilágított egy fontos problémát:


Tudom, hogy csak úgy dől belőlem az önsajnálat és elég szánalmas vagyok, ha ezt a szemembe mondod (írod) cseppet sem zavar. De az EMO-t kikérem magamnak!!! Nem követek semmiféle idióta korstílust (többek közt ezért vagyok különc) nem voltam soha se rocker se rapper se diszkópatkány se emós se az isten tudja még mik vannak. Én nagy ívből szarok bele, hogy mi az elterjedt ma. Úgyhogy hívj aminek akarsz, de emosnak ne! Nem divatból tartok itt, egészen más a történetem, de azt ide fölösleges lenne leírni.

2011. jan. 26. 18:52
 4/17 A kérdező kommentje:

"Amugy te vagy a tipikus iskolai lövöldöző tipus.

Ha ugy érzed kérj segitséget szakembertől. (Pszichiáter)


"


Hát látod, ezt például nem tagadom. Ha tudnád, hányszor fordult meg a fejemben! Igencsak utálok ugyanis bizonyos embereket.

2011. jan. 26. 18:53
 5/17 Bretso ***** válasza:
90%
Egy szóval nem mondtam, hogy EMO vagy. Csak azt, hogy dől belőled az EMO szarság, általában a tini világfájdalomra használom ezt a kifejezést.
2011. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

A második vagyok.

2 évig tanultam kriminálpszichológiát.

Nem véletlenül irtam.

Azt javaslom minnél előbb keress fel egy SZAKEMBERT a saját, és környezeted biztonsága érdekében.

2011. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Na, nekem meg 20 évesen lett barátnőm. Aztán mivan? Nem maradtam le semmiről :)


Itt vagyok boldogan, azok meg akik már a hetedik csajon voltak túl 16 évesen, még mindig szenvednek, hogy találjanak valakit, aki három hétnél tovább elviseli őket.

2011. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szakember tényleg segített, nekem is segített annó, bár nem úgy ahogy kellett volna.. két alkalommal mentem és elegem lett belőle, akkor elhatároztam hogy onnantól normális leszek, hogy ne kelljen többet menni. :'D

De szerintem attól, hogy 18 évesen még nem volt barátnőd, egyáltalán nem vagy kevesebb, mint más, és ha a környezeted így gondolja, akkor nem veled van a baj hanem velük. Én 19 vagyok és még nem volt pasim, viszont ezer jobb dolgom van mint ezen aggódni, úgyhogy neked is azt tudom javasolni, egyelőre szedd össze magad a suliban, tanulj tovább valami jó helyre, és utána elkezdhetsz ezzel foglalkozni. A te korodban szerintem egyáltalán nem a csajozásnak kellene az első helyen állnia.

2011. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Locsold arcon magad végre egy pohár hideg vízzel hátha felébredsz! Ha kicsit körbenézel, akkor rájössz hogy mindenkinek az életében eljön egy olyan pont, amikor felteszik a kérdést magukban, hogy tulajdonképpen minek is élek én? Ezt én 15-18 éves koromban kétnaponta tettem fel magamnak, és baromira elvoltam keseredve akkor is ha látszólag semmi okom nem volt rá. "Világfájdalom szindróma"... kicsit légy pozitívabb! Ha ennyire szánalmasnak tartod magadat, akkor más hogy fog rád nézni? Amíg neked nincs egy csepp önbecsülésed sem, addig a környezeted is csak egy senkinek fog tartani. Ez sajnos tény! Én ma már igyekszem felkarolni az ilyen "elesett" embereket, de az tény, hogy akiből dől az önsajnálat azzal nem lehet, illetve baromi nehéz társalogni! Kicsit adjál már magadra! Nem vagy kevesebb senkinél!
2011. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem itt az ideje, hogy változtass. Tudom, nem ezt akarod hallani, de semmivel nem vagy elkésve.


Először is a hozzáállásodon kellene változtatni. Ha eleve úgy állsz hozzá valamihez, hogy á, úgyis elrontom, hülye vagyok, nem érdemes megpróbálnom, akkor azzal jelentősen rontod a saját esélyeidet (ez pszichológiailag igazolt tény, akár elhiszed, akár nem). Próbáld kicsit máshogyan nézni az életet, és igenis próbálkozz. Ha ezerszer elbuksz, kinevetnek, beégsz, stb. akkor is próbáld meg újra és újra, amíg csak nem sikerül.


Nem hiszem, hogy az esetlenséged az arcodra lenne írva. Ilyen nincs. Olyan van, hogy esetlennek tartod magad, ezt mutatod akaratlanul is a külvilágnak, így viselkedsz, és ők persze ugyanezt fogják gondolni rólad, hiszen te ilyen képet vetítesz nekik magadról... miért gondolnának mást?


És olyan sincs, hogy valaki nem ért az élethez. Meg kell tanulni. Senki sem úgy születik, hogy mindent tud, minden lányt el tud csábítani, viszont ezek mind tanulható dolgok.

Én is állandóan kiröhögtetem magam, beégek, mindig van valami velem... na és? Röhögtök egy jót, és megy az élet tovább. Ne foglalkozz azzal, hogy mások mit gondolnak rólad.


Gondolom, az bánt a legjobban, hogy nincs barátnőd. De ilyen hozzáállással nem is lesz. Tegyél érte, hogy legyen. Tudom, most azt mondod, hogy próbáltad, és nem volt semmi, de addig kell próbálni, amíg sikerül. Az nem megoldás, hogy megpróbálom, nem jön össze, ezért elbújok egy sarokba megölni magam. Igenis, próbálkozni kell. Társkeresőzz, ismerkedj, hívj el csajokat ide-oda, akik tetszenek... és előbb-utóbb lesz olyan lány, akinek pont te fogsz tetszeni. Miért ne lehetne? Semmiről nem vagy lemaradva...A barátom 21 éves koráig volt szűz, most mégis olyan fantasztikus barátnője van, mint én. :D Na jó, csak vicceltem. :D Fel a fejjel!


23L

2011. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!