Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van egy 20. hónapos kis...

Van egy 20. hónapos kis lányom mióta megszületett azóta délelőttös műszakba jártam dolgozni. De most változott a munkaköröm és éjszakába is menni kell?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy reagálnak a gyerekek ha éjszakába kell menni dolgozni és nem este velük vagyok otthon?

Egy apuka!!!!


2018. szept. 4. 14:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9es vagyok. Bocsi látom 20 hónapos. Akkor gondolom többé kevésbé átalussza az éjszakát.
2018. szept. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%

Egy 20 hónaposnak azért illene átaludnia az éjszakát.

Kérdező! Szerintem nem hülye egy ekkora gyerek, észre fogja venni a változást, de ha te ugyanúgy, mint eddig, napi szinten foglalkozol vele, akkor nem fogja zavarni. Pl. az én lányom csak apjának engedi a fogmosást, de nyilván át lehetne nevelni ha muszáj lenne.

2018. szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 piroska és a farkas ***** válasza:
Nálunk évek óta éjszakás műszakban is dolgozik a férjem, olyankor 16.45- kor indul...tehát még bőven aktív napszakban. Mi a gyerekekkel - 4,5 éves és 22 hónapos- integetünk neki, és Megbeszéljük, hogy Apa dolgozni megy, és csak reggelire ér haza. Fáradtsági szinttől függően reggel egy pici időt eltölt velünk a férjem, de az az igazság, h még a nagyobbik sem érti, h hagyni kell apát aludni. Egyszerűbb, ha reggel hamarabb elmegy aludni, minth ők felébrednének, én pedig azt mondom nékik, h apa Mamiéknál alszik. Nem szép, tudom, de muszáj, h ki tudja magát pihenni. Arról nem is beszélve, h egy éjszakázásra ideális esetben rá is kéne pihenni, nemcsak utólag. Persze ki is lehet menni velük, de a férjem kb 15 h- ig szokott aludni, reggeltől kicsit hosszú lenne kint... Nálunk egyébként mindig a férjem fürdet, nem zaklatta fel őket, h az éjszakázós napokon nem.
2018. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az én férjem hétből hat napot éjszakás. Pékségben dolgozik, az üzletekbe szállítja a pékárut. Nyitásra ott kell hogy legyen. A gyerekek ezt megszokták, teljesen normális dolognak veszik. Vasárnap reggel meg is kérdezik tőle, hogy miért nem ment munkába. Sőtt, azt is megszokták, hogy este nem zajonganak a házban, hisz apa már lefeküdt, mert éjfélkor kel.
2018. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha éjszakás vagy, akkor este 10-kor kezdesz. Gondolom legalább 8-ig, de inkább fél kilencig, kilencig otthon vagy. Bőven otthon lehetsz a fürdetésnél, sőt esti mesét is tudsz neki olvasni. A gyerek észre se nagyon fogja venni, hogy éjjel nem vagy otthon, inkább azt, hogy délelőtt a hálószobátokba nem szabad bemenni, mert ott alszol.
2018. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!