Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámnak miért baj, ha valaki...

Anyámnak miért baj, ha valaki 23 is elmúlt és lefekszik a barátjával?

Figyelt kérdés

Nem rólam van, szó. Egy barátnőmet lek. rvázta, mert 23 évesen barátja van és babát várnak. Ezen nagyon kiakadtam.


Én 3 évvel fiatalabb vagyok, de szó se lehetett róla, hogy valakim is legyen eddig, elngedjen valahova, mint egy óvodásnak. Nem tudom mire jó, hogy kisgyereknek kezel.

Meg attól, h ő 40 évesen vesztette le házasságban gyerekcsinalás céljából, még nem k.r.va, aki nem.


2018. szept. 7. 05:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Lehet irigy,mert neki nem úgy sikerült a fiatalsága,ahogy szerette volna. Az,h 20 évesen meg nem lehet senkid- egyrészről semmi köze hozzá,még akkor se,ha vele élsz,a nemi élet mindenkinek magánügye másrészről hatalmas önzőség. Igenis kell a tapasztalat- lelkileg is nem csak testileg.
2018. szept. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 tom8106 válasza:
74%

Tökéletesen igaza van az előttem szólónak!

Ne kövesd el azt a hibát amit ő!

Tudom, hogy az anyukád és elnézést kérek, de a legnagyobb hülyeség amit elvár tőled.

SOHA nem leszel teljes ember ha ezt követed. Ez az élet része. Figyelj, hogy kivel, és hidd el, sokkal boldogabb leszel, ha részét képezi az életednek a szex.

Több millió embernek bevált a dolog. :) Olvass utána, hogy milyen hatásai vannak!

Meglátod, igazunk van!

2018. szept. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem ismerjük anyukádat. Vele beszéld meg.
2018. szept. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%

Nyílván nem az a fő bűn hogy terhes lett.

Sokall inkább hogy nem önálló, nincs esetleg lakásuk meg lehet semmi se.

Mert azért ha valaki a szüleire hagyatkozik ezen a téren annak senki nem örűl.

Ezt gondold végig, mert ha külön állóként , nem a szülők nyakán élnek, megvan minden feltétel a gyerek neveléshez, akkor nem szoktak a szülők bele szólni.

Egy idősebb embernek nem hiànyzik a gyerek sírás, főleg meg az éjszakai.

A szülők már szeretnek egy kicsit pihenni a napi fáradság után.

Ha külön élnek semmi probléma nincs senkivel.

2018. szept. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom valami szektás valláskárosult....


"Én 3 évvel fiatalabb vagyok, de szó se lehetett róla, hogy valakim is legyen eddig, elngedjen valahova, mint egy óvodásnak. Nem tudom mire jó, hogy kisgyereknek kezel." - Kérdező, ezt pont addig fogja csinálni, amíg eltűröd... bár ezt mondjuk 15-17 évesen célszerű lemeccselni, de soha sem késő...

2018. szept. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Kalap úr, ez egy nagyon konstruktív hozzászólás volt.
2018. szept. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%

Nem a szexszel van baja, hanem a babàval. Szerintem csak megijedt, hogy nehogy te is 3 év múlva a semmire az ő nyakába varrj egy gyereket.

Manapság tényleg nincs még saját, biztos, stabil egzisztenciájuk a 23 éves fiataloknak.

Gondolj bele, te hol tartasz 20 évesen és reálisan nézve 3 év múlva hol fogsz tartani...


Nem hiszem, hogy anyud középkorúan, házasságban vesztette el a szüzességét.

2018. szept. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Amugy az anyák egy része irigy mert nekik semmi v szar szex jut.. Meg hát fogalmuk nincs arrol h van fogamzásgátlo tudatlanok a tamponra is kiakad némelyik h van vatta.. Mint a középkorban. Közbe 48 50 esen bekattanak,diszkoba járnak,és bepotolják ami kimaradt,rokonom taxis tudna mesélni a középkoru család anyák potlásárol..
2018. szept. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"aki nem a baba szobábol megy szüzen a elsőhőz és nem csak a gyerekért erőszakként közüdsül az prosti."


Ugyanez van nálunk is, ráadásul falun lakunk. Ha előrementem egy buszsofőrhöz beszélgetni, megkaptam, h prosti...


Igazad van, nem tudok hazudni, de a hazugság sem megoldás egy életen át. Komolyan behazudhattam volna, hogy egy barátnőmmel mozizom stb.


Tiniként elmegy, utána??

2018. szept. 7. 22:59
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Utána elköltözöl és éled az életed én 15 éven nem mentem haza, mert nálunk még nemi erőszak is törtent ellenem 13 se voltam,és szüleim engem ri ancoztak le,mert h a szegényt rokont én izgattam fel igy hát vessek magamra és kussoljak nem fognak égni a faluban meg misén,rém" keresztény család" voltunk.. Azota is forog tőlük a gyomrom,a vallástol Kerestyénségtől is.. Nem mai darab vagyok,de van ami megbocsáthatatlan károkat okoz,hiába jönnek a vallásosok a megbocsátás szépségével,nincs igazuk vmit nem lehet,az unokáikat legalább megkiméltam tőlük,sose látták őket pedig már ők is felnőttek...
2018. szept. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!