Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zavarna titeket ha a 13 éves...

Zavarna titeket ha a 13 éves lányotok cigarettázna és alkalmanként alkoholt fogyasztana?

Figyelt kérdés
Inkább hozzátok szülőkhöz szól ez a kérdés. És ne kíméljetek az őszinteséggel :)

2018. szept. 8. 17:02
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
90%
Zavarna.
2018. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
82%
33 évesen is zavarna, nemhogy 13....
2018. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 October15 ***** válasza:
65%
Nyilván zavarna. Mondjuk az előbbi jobban mint az utóbbi. Már ha az alkalmanként nem azt jelenti, hogy ha szülinapja van meg ha nincs.
2018. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok szülő, de még lehetek és biztos vagyok a válaszban.


Hogy a csudába ne zavarna??? Amúgy az is zavarna, ha 23 évesen dohányozna, csak ahhoz nem lenne már annyira sok közöm (már ha nem az én telkemen teszi, mert ott mindig tilos lesz. extrém érzékeny vagyok erre. soha senki nem dohányzik még a közelben sem, hetekre elfelejtem, hogy létezik cigaretta a világon, ez maradjon is így). Nyilván kiselőadást kapna akárhány évesen, de onnantól ő dönti el, mit tesz.


Kevés alkohol felnőttként OK. 16 évesen sem sokkolna olyan nagyon, 15 évesen egy pohár sörön nem akadnék fenn (ezeket nem én adnám neki, persze, csak nem tartom nagyon vészesnek. nem úgy megy, hogy 18. születésnaptól hirtelen fél liter pálesz is mehet, előtte semmi se, a biológia nem így működik), alatta a korty pezsgő jön újévkor, majd a szigorú, egyértelmű semmi (ez van 13 évesen, az nekem a "megkóstolhatod a habos kávémat, de ha megindokolod, miért kell, kaphatsz sajátot is :)" kor. egyértelműen NEM a piálásé, nem érdekel, hogy 3 centi tokaji aszú, GYEREK. később majd ihat eleget, persze egyszerre nem nagy mennyiségben).

2018. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
16%
Engem nem zavarna,én is ezt csináltam 14-5 évesen.
2018. szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
52%
Talan jobban zavar az hogy ez reszedrol kerdes...
2018. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Te vagy a 13 éves kiscsaj igaz kedves kérdező?
2018. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Egy normális szülő nem engedi meg a dohányzást és az alkoholfogyasztást egy 13 éves gyermeknek.
2022. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!