Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan oldjam meg az életemet?

Hogyan oldjam meg az életemet?

Figyelt kérdés

Szerintetek, boldonulnak meg ahogy öregszenek, panellakásban lakunk, itt is születtem, itt is lakok még velük. Hogy miért ne vesézzük. Maradjunk annyiban, hogy a pesti albi árak egekbe vannak, de a fizetés meg egyenlő a 0-val. Tehát kényszerből lakok már itt, 27 éves leszek , abrátnőm életemben nem volt. Kicsi a szobám, kinőttem már rég de a szüleimet nem tudom elviselni.

Úgy kezelnek, mint régen, szinte semmi változás.. Nem tvzhetek., este 18 után és stb. ÉS se most se régen, nem tudtam ide felhozni senkit, mert azota nicns felujitva a lakás. Nincsen privát légterem, Anyám állandoan itthon van. Igazság szerint nekem kéne elköltözni, na de szüleim nem tdutak nekem összesoporlni legalább annyit egy albérletet kifizessek, éna havi 130 ezer ftos fizetésemből, biztonsági őr vagyok, nem tudok. Fiizetnem kell a szüleim hitelét és stb... ÉS öregszek elmegy az idő, a fiatalság és még nem is éltem, ..


2018. szept. 12. 22:57
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
98%

Kepezd magad. Tanulj mast. Es keress jobb allast. Ha kell gyere el Bpestrol ha annyira rossza a helyzet.

Miert is a szuleidtol varnad el h ossze sporoljanak egy albit neked? Es miert Te fizeted a hiteluket?

2018. szept. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Azért mert különben nem lakhatnék itt, havi 60 at kell leadnom, minden honapban. ÉS nem megyek el epstről, mert akkor munkám sem lenne.
2018. szept. 12. 23:18
 3/41 anonim ***** válasza:
67%
LoL
2018. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%
130ezres fizetésű munkád nem hagynád ott egy jobb életért?
2018. szept. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
92%

H mert madhol mindenki munka nelkul kapja a penzt? V hogy gondolod? 60bol egy tarsberletbe eltudsz menni Pesten is.

Akkor valalj ott plusz munkakat v menjel gyarba...ott is tibbet keresnek 130nal!

Munkaerohiany van rengeteg helyen. Egy pelda Volanhoz keresnek embert ,ott keresel tobbet (de feltetelezem autojogsid sincs) v Bortonbe keresnek fegyoroket (ha nincs,estin le tudsz eretsegizni). Ne kifogasokat keress meg ajnarozd magad. Tegyel az ellen h kinlodsz anyadeknal!

2018. szept. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Külföldi munka kéne neked. Gyárban vagy takarítás Ausztriában, Németországban. Aztán fokozatosan úgyis összeszednéd magad anyagilag.
2018. szept. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
A szabadnapjaidon vállalj takarítást.
2018. szept. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Érettségim van, egyetemet nem birtam 4 félévet töltöttem el, de nem ment. Utána tettem le a bizti őr szakmát.
2018. szept. 12. 23:58
 9/41 anonim ***** válasza:
94%

Keress másik állást. Budapesten találsz jobbat.

Ugye tudod, hogy ennyit a mekiben is kapnál, de ha már raktáros lennél például az ikeában, vagy pénztáros az már több pénz? Jelentkezhetnél villamost vezetni a bkk-hoz, mert ingyen van a tanfolyam, de ha leraknád a C kategóriás jogsit, akkor vezethetnél buszt, vagy mehetnél kamionozni is. Esetleg kereshetnél másik biztiőr állást is, hátha van jobb. Megpróbálhatnál esetleg a vendéglátás felé is mozdulni, mondjuk most pont vége a szezonnak, de a Balatonhoz már lepkehálóval keresik a felszolgálókat. Több ismerősöm pultozott is, kis kitartással és szorgalommal, elég jó helyekre is be lehet jutni. 3-400 ezreket simán haza tudtak vinni egy idő után (persze nem az első alja kocsmáról beszélek ahol kezdtek, hanem ahogy egyre jobb helyekre lépdeltek előre)


Most ezek jutottak eszembe 10 perc alatt, amihez nem kell különösebb végzettség és mégis jobban lehet vele élni. Próbálkozz be mindenhol és egyszer csak bejön egy jobb hely.

2018. szept. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
86%

Igazság szerint nekem kéne elköltözni, na de szüleim nem tdutak nekem összesoporlni legalább annyit egy albérletet kifizessek,

14 évesen már Papám melett leveleket válogattam a postán.. 18 évesen meg külföldre mentem tanulni,aztán albérlet,munka külön élet külön háztartás saját család,27 éves férfi vagy? Akkor talán kapd össze magad v keress pszichologust,egy ido után nem lehet mindenért a szülőt okolni,nekem se ők tették össze az albérlet árat.. Forditva ülsz a lovon,élni meg lehet,belső akarás minden,minden fejben dől el..

2018. szept. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!