Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan oldjam meg az életemet?

Hogyan oldjam meg az életemet?

Figyelt kérdés

Szerintetek, boldonulnak meg ahogy öregszenek, panellakásban lakunk, itt is születtem, itt is lakok még velük. Hogy miért ne vesézzük. Maradjunk annyiban, hogy a pesti albi árak egekbe vannak, de a fizetés meg egyenlő a 0-val. Tehát kényszerből lakok már itt, 27 éves leszek , abrátnőm életemben nem volt. Kicsi a szobám, kinőttem már rég de a szüleimet nem tudom elviselni.

Úgy kezelnek, mint régen, szinte semmi változás.. Nem tvzhetek., este 18 után és stb. ÉS se most se régen, nem tudtam ide felhozni senkit, mert azota nicns felujitva a lakás. Nincsen privát légterem, Anyám állandoan itthon van. Igazság szerint nekem kéne elköltözni, na de szüleim nem tdutak nekem összesoporlni legalább annyit egy albérletet kifizessek, éna havi 130 ezer ftos fizetésemből, biztonsági őr vagyok, nem tudok. Fiizetnem kell a szüleim hitelét és stb... ÉS öregszek elmegy az idő, a fiatalság és még nem is éltem, ..


2018. szept. 12. 22:57
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy az elsõ írta képezd magad, más lehetõséged nem nagyon van, spórolj ahogy csak tudsz és aztán merj élni, tanulj nyelvet és valamilyen szakmàt, aki akar valamit és nem adja fel annak bàrmi sikerül,sok sikert és kitartást, legyenek céljaid.

20F

2018. szept. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
53%
Azért a kamionos szakmát nem nagyon ajálom mivel ez egy külön életforma ahol sok embert ismerek akik el váltal vagy nem is volt senkijük nem egy család barát szakma.
2018. szept. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lépsz akkor életed végéig a szüleiddel fogsz lakni. Én is kis fizetéssel kezdtem az első munkahelyemen. Állandóan munkahelyeket kerestem magasabb fizetéssel. Nekem szerencsém volt mert magasabb fizetésem van és tudok fizetni egy garzont Pesten (80+rezsi). Nem kell alkalmazkodnom senkihez sem.
2018. szept. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
82%
Nincs ezen már mit megoldani, ez ilyen lesz.
2018. szept. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

“Bizti őr” szakma..26 évesen így beszélni, “bizti”, hogy agyban is felnőtt vagy?

Nem anyukádék kell neked spóroljanak, hanem te magadnak!

2018. szept. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
93%
Többen írták, hogy képezd át magad! Szerintem is, és tanulj egy nyelvet... Munkaügyi támogatással a tesóm pl. Masszőr lett és még pénzt is kapott a képzés ideje alatt. A szüleidnek is elmagyarázhatod, hogy a tanulás a legjobb döntés, mert később jobb életed lesz, és nekik is többet tudsz segíteni. Állj fel és csináld. Most kezdődnek a tanfolyamok érettségivel bármit tanulhatsz, ami érdekel. 38 éves vagyok én is most tanulok egy új szakmát, mert a régit már unom. Sok sikert!
2018. szept. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
86%
Tehát egy tehetetlen, lusta ember vagy. Így semmire se fogod vinni. Már rég okj-n kellett volna szerezni másik szakmát. Vagy keresni egy jobb állást, igaz ott lehet, hogy dolgozni is kéne. Ikea folyamatosan hirdet, hogy Pestnél maradjunk. Nekem van olyan munkatársnőm, akinek két állása van, tehát megoldható. Csak akarni kéne, de a te fajtád a nyávogáson túl nem csinál semmit.
2018. szept. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen nem tudsz elköltözni?

27 évesen nem tévézhetsz?

27 évesen nem volt barátnőd?


És ez szerinted a szüleid hibája?

2018. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
47%

Szia.Nokent írom hogy a normális csajokat nem a pénz meg a milyen házba laksz érdekli.27 éves vagy.Csajozz,bulizz,elvezd az életét hiszen 1 éltünk van csak.Ahogy kivettem az írásokból már igy is sok mindenből kimaradtal.Kicsi a szobad?És?Nekem ocsemnel volt közös szobank.Mégis itt vagyok,nem olyan fa..a a hazatok?A milyenk se volt sose egy kastély,de ha jött is hozzám udvaro hozzám jött,meg tudták mi a helyzet.Nem kell azt szegyelni.Meg egy kis csinositassal keves penzbol is ha masnem rakd rendbe a szobad egy uj festék a falra,egy két pozter,egy kisebb szőnyeg vagy akármi.És ezek pár ezeres tételek.Ha meg otthon van anyud mindig ajtó becsuk és kesz.Mehetnek a haverok meg a csajok.😉 Ebredj fel kérdező.Nem vagy már gyerek.Sok sikert.😊

27 N

2018. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
27évesen nem tvhetsz? Gecc ezen felnevettem!
2018. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!