Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kamionosok gyerekei utáljátok...

Kamionosok gyerekei utáljátok Apátokat amiért ezt az életett választotta?

Figyelt kérdés

Havonta 2-3 esetleg 4 napot látni biztos nem a legjobb. De legalább nem kell szükölködni és biztosítottak az anyagiak és a jobb élet.

------


- te hogyan nőttél fel egy ilyen apa mellett

- mit éreztél akkor és most

- anyád, hogy viselte



2018. szept. 15. 15:37
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem olyan vészes dolog ez mit amennyire itt néhányan gondolják. Felnőttem, nem viseltem szrul. Inkább azt ha itthon volt. Szeret iszogatni, így könnyebb mindenkinek, anyám is egész jól viseli, 4-5 napot van itthon egy hónapban, nem unják meg egymást. A pénz meg jó ha van. Egyébként szeretjük aput jó fej, csak ha be van kapkodva kicsit fáraszó néha.
2019. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
48%
Magán ügye ,apám azt csinál amit akar és én is azt csinálok amit akkarok,senkinek semmi köze az életemhez.
2020. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
30# ez olyan szívszorító volt olvasni, én is kamionosnak készülök a pénz miatt.
2021. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!