Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha anyám nem...

Mit csináljak ha anyám nem akar venni nekem ruhát?

Figyelt kérdés
Szeretnék még 2,3 uj pulcsit meg egy pólót , gatya most nem kell max 1 de nem akar venni egyszerűen...Most elmegy 3 hétre haza és kevés pénzt hagy itthon, apám meg 22ig elvan dolgozik. Nemrég vett nekem drága cipőt de az a baj még kellene ez a pár ruha..Ő meg megveszi magának a guess táskát(már 9 táskája van) vesz magának mindig mindent ha kell de nekem nem és kb 3,4 outfitem van csak suliba és csak 100 fontot hagy itthon amiből semmi nem jön ki főleg hogy ide,oda elmegyek. Dolgozni nincs időm. 16F

2018. szept. 16. 15:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
22%
És miért nem tudsz elmenni diákmunkára?
2018. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
9tol 16ig van hetkoznap sulim, és még 2 óra elmegy eddzéssel. 20kor vagyok itthon ninca időm elmenni.
2018. szept. 16. 15:47
 3/29 anonim ***** válasza:
39%

Gondolom annyi ruhád van, amennyi kell, várd meg amíg tud venni.

Elkényeztetett kis ficsúr lehetsz...

2018. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
53%

Nem azt írtad, hogy szükséged van 2-3 új pulóverre, hanem szeretnél.

Ha annyira kell, szakíts időt munkára.

2018. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
68%
Aki azt írja hogy szakitson időt munkára, azt azér szívesen megnézném hogyan megy el dolgozni este nyolcután 16 évesen
2018. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
41%
Gondlom hétvégén nincs suli, ha heti egy szombaton elmész, már akkor is megvan a havi 25-30 ezred.
2018. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
69%

Most elmegy 3 hétre haza és kevés pénzt hagy itthon, apám meg 22ig elvan dolgozik. Nemrég vett nekem drága cipőt de az a baj még kellene ez a pár ruha..Ő meg megveszi magának a guess táskát(már 9 táskája van) vesz magának mindig mindent ha kell de nekem nem és kb 3,4 outfitem van csak suliba és csak 100 fontot hagy itthon amiből semmi nem jön ki főleg hogy ide,oda elmegyek. Dolgozni nincs időm. 16F



Ja dolgozni nincs időd de csavarogni arra van:-D

2018. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Mert most hetvégen nehogy már ne mehessek el csavarogni egy hét után..Illetve az a havi 30 ezer hogy lenne elég? Egy darab pulcsim lenne annyi kb Hétvégén nem akarok dolgozni.
2018. szept. 16. 16:49
 9/29 anonim ***** válasza:
88%
Elmehetsz csavarogni, senki sem sajnálja tőled. De csavargás helyett dolgozhatnál is, és akkor megvehetnéd magadnak a ruhákat. A többi csak kifogás.
2018. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
32%
Istenem olyan krv*a gáz itt pár kommentelő xd minek dolgozzon egy 16 éves gyerek? Ha a szülők gyereket vállalnak ,akkor alap hogy gondoskodnak róla ruhát vesznek neki stb. Ráér dolgozni érettségi után. Gondolom itt mindenkit kbsztak a mezőre 16 évesen,de ez már nem az a kor. Nyugodtan lehet lepontozni stb nem nagyon érdekel
2018. szept. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!