Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedik ezt a szüleim?

Miért nem engedik ezt a szüleim?

Figyelt kérdés

Rengeteg zsebpénzem van, ebből akarok venni egy FIFA 18-at(kb 14k Ft) de a szüleim nem engedik, ha előttük számolom, mindig ez van:

Nem adsz kölcsön egy tízezrest? Nincs papírpénz em, majd fizukor visszaadom.

-nincs tizesem, vidd el ezt a huszast.

Ilyenkor azt kapom vissza, hogy a kaja amit megettem az megvolt 10k, a másik tízest meg elvileg "ajándékba" adtam. Ma anyám óriási hisztit vágott le, mert elmondtam neki ezt. Már akkor.idegeskedik, ha egy chipset le akarok menni venni. Mit tegyek?



2018. szept. 17. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne előttük számold, ha tudod milyenek.
2018. szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész el és veszed meg csak simán?
2018. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Annyit adjanak, amennyi nem sok, de elég.Milyen anyagi helyzetben vagytok?
2018. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. Ha benyitnak a szobámba, akkor nem tudom eldugni.

2 mert eléggé hangos az ajtó, ma meghallja, H nyílik, akkor kérdezgetik, H hová megyek.

3. Elég jó.

2018. szept. 17. 18:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Apumnak szoktam adni papírpénzt, mert nálam szokott lenni, neki meg, mivel taxis, sokszor kell váltópénz. Ő fizukor mindig pontosan visszaadja, egy füzetben szokta vezetni, hogy kitől mennyit kért.


Na már most. Ha nálad csak úgy költik a szüleid a TE pénzed illetve nem képesek visszaadni, akkor NE adj nekik. Ha engeded, akkor folyamatosan ezt fogják csinálni, aztán semmid nem marad.


A saját pénzedből pedig azt veszel, amit akarsz. Fogod magad, megveszed, ami kell, és kész. A te dolgod.

2018. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A te pénzed, neked adták.Azt veszel belőle amit akarsz.Ha jó helyzetben vagytok, nem értem mi ez a molcsönkérés sztori
2018. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem akkor már inkább a 19-et vedd meg... 28-án jelenik meg, lesznek benne újítások, és csak 5 ezerrel drágább
2018. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Amikor legközelebb zsebpénzt adnának, mondd meg nekik, hogy nem kéred, mert később úgyis elvennék. Aztán nyiss magadnak bankszámlát és menj el diákmunkázni.
2018. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsoval egyetéretek.. Ez tipikus támogatlak,de közbe adjál haza 100 ezret
2018. szept. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!