Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te mit tennél, mikor feleszmél...

Te mit tennél, mikor feleszmélnél, hogy pszichopata az exed és van két kiskorú gyermeketek?

Figyelt kérdés
Nem 1-2 szavas válaszokat várok.
2018. szept. 17. 21:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
94%

Ez így nulla infó, erre senki nem tud érdemi választ adni.

Azért elég érdekes, hogy két közös gyereketek is született, és csak utána vetted észre hogy pszichopata.

2018. szept. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
91%

vidd el a gyerekeid kivizsgálásra, és imádkozz, hogy nem örökölték.

mármint, hogy ennyi eszed van.

2018. szept. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
90%
A pszichopata még hagyján, de rendesen kiütne, ha arra eszmélnék, hogy hirtelen lett két kiskorú gyerekem.
2018. szept. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
92%
Szülői elidegenítés kísérlete indul 3...2...1...
2018. szept. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
98%
Szegény gyerekek.
2018. szept. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
46%

Elmenekülnék az országból.

Van ugyanilyen eset a családomban, apuci "enyhén" bekattant a válás és az új asszonyka óta, teljesen elmebeteg lett, már volt olyan is hogy kék-zöldre verte a gyerekeit, mégse csinál semmit se a rendőrség, se a gyámügy. Vagyis hát volt belőle ügy, de végül arra jutottak, hogy emiatt miért is kellene eltiltani apukát a gyerekeitől, hiszen joga van hozzájuk ♥ :)

Szóval nem tudom, mit csinálnék, de azzal kezdeném, hogy elhúznék a bolygó túlsó felére a gyerekekkel, és ott gondolkoznék, hogy hogyan tovább.

2018. szept. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
27%
A pszichopatákkal semmi gond nincs.
2018. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Érdekes, 1 valaki megértette a kérdést, nem kombinált, nem akadékoskodott, csak válaszolt.

Köszönöm!

Igen, ez egy szőrnyű helyzet, hogy a gyermekeim anyja ilyen, amit én nem vettem észre időben. Mikor megismerkedtünk, ő fiatal volt én meg tapasztalatlan és érzelmileg gyenge. Aztán teltek az évek és egyre többet szembesültem végtelenül torz gondolkodásával, viselkedésével, érzelmi zsarolásaival, bűntudatkeltésével, hazugságaival. Az összes barátnője megszakította vele a kapcsolatot, még a kevés rokonai is. Ők megtehették...

Aztán elkezdte a gyerekei érzelmi zsarolását, megfélemlítését gátlástalanul.

Idén aztán teljesen véletlenül keveredtem egy oldalra, ahol a pszichopatákra jellemző tulajdonságokat sorolták fel, több csoportra, típusra bontva. Ezek közt találtam rá arra, ami 95%-ban ráillet az anyukára. Azóta olvastam arról is, hogy gyakran és könnyen megtévesztik a környezetüket, sőt, még a szakembereket is.

2018. szept. 18. 21:10
 19/30 A kérdező kommentje:

A gyerekek pár hónapja hozzám kerültek, mert lemondott róluk! Hurrá!!!???

A rémálom ezzel nem ért véget.

2018. szept. 18. 21:13
 20/30 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél, de biztos jobb válaszok érkeztek volna, ha már eleve a kérdésben kifejted picit a dolgokat.
2018. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!