Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyaként hogyan tegyem túl...

Anyaként hogyan tegyem túl magam azon, hogy veszélybe sodortam a gyerekem?

Figyelt kérdés

A lányomnál voltunk aki arra panaszkodott,hogy reggel óta fáj a háta és a dereka. Én adtam neki egy fájdalomcsillapítót és mondtam,hogy feküdjön le. Az apja erősködött,hogy nézesse meg az orvossal,de én azt mondtam,hogy minek rohangáljon feleslegesen,biztosan túlhajtotta magát és jobb lesz ha pihen. De végül a férjem bevitte a kórházba, és kiderült,hogy veséjében elzáródott egy véna...Ha lefekszik aludni sokkal nagyobb baj lett volna.


Szörnyen érzem magam,bűntudatom van. A lányom nem haragszik ràm,de én nem tudom megbocsájtani magamnak hogy felelőtlenül viselkedtem.


2018. szept. 24. 13:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
99%
100 emberből 100 gyógyszert javasolt volna. Nem kell ezt túlpörögni
2018. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
99%
Nem viselkedtél felelőtlenül, csak tévedtél. Nem tudhattad, hogy vesével van probléma, alapból az ember ilyen esetben arra gondol, hogy a hátát, derekát húzta meg.
2018. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
De nekem jobban kellett volna figyelnem,mert az anyja vagyok. Ha nincs ott a férjem lehet meghal vagy súlyosabb,maradandó károsodásokat szenved... Az apjának bekapcsolt az ösztöne, nekem nem.
2018. szept. 24. 13:15
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

Nem akarlak felmenteni, de az orvosok ennél nagyobbat is szoktak tévedni!!!

(Csak azután leigazolják egymásnak ha baj van.)

2018. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy nem lett semmi baj. Szerintem sem jutna eszébe senkinek sem, hogy ilyen baja lehet. Főleg, ha nem is volt semmi előzménye, ilyen betegsége. Azért a hátfájás, derékfájás eléggé általános tünet.

Ne ostorozd magad, inkább örülj, hogy minden rendben lett.

Egyébként meg, ha jól értem, a lányod, nem kisbaba, nem kisgyerek, hanem felnőtt, tehát az ő saját felelőssége is, hogy orvoshoz menjen, ha úgy érzi, valami gond van. Nyilván nem vagytok mindig vele, akkor is fájhatott volna neki, ha nem vagytok ott.

2018. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
48%

"Ha nincs ott a férjem lehet meghal vagy súlyosabb,maradandó károsodásokat szenved"


Dehogy is, nem kell túltólni a témát. Ha lefeküdt volna a gyerek és egy-két óra múlva még mindig rosszul érzi magát, akkor elvitted volna te is orvoshoz és pár órán nem sok múlik.


Nenm voltál felelötlen, csak tapasztalatból tudod, hogy a legtöbb ilyen panasz elmúlik, az apának meg nem az "ösztöne kapcsolt be", hanem csak valószínüleg ö kevésbé türi a fájdalmat és ezt vetítette a gyerekre.

2018. szept. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
98%

Tényleg nem tudhattad, ne hibáztasd magad.

Mindenki gyógyszert és pihenést javasolt volna.

2018. szept. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

Atalakitod a gondolatmenetedet es megbocsatod magadnak.

Pelda: mennyire jo, hogy epp meglatogattuk a lanyomat, mert ha nem vagyunk ott, akkor semmit se csinalt volna es mindenro csak utolag ertesulunk es lehet sokkal nagyobb baj lett volna. Es szerencse, hogy velem volt a ferjem, mert nem hagyta ram a gyogyszert a fajasra javaslatot es milyen szerencsem es milyen kituntetett helyzetben vagyok, hogy ilyen ferjet valasztottam magamnak, aki ennyire eroskodott, hogy inkabb menjen orvoshoz a lanyom. Es milyen csodalatos nevelesben reszesitettem a lanyom, hogy kepes felnottkent is a szuleire hallgatni es elment az orvoshoz. Annyira jo csaladunk van csodalatosan kiegeszitjuk egymast.


Es legy halas a sorsnak.


A lanyod fele, ha meg még atalakitott gondolatmenet utan is lelkisimeretfurdalasod van tegy kedves gesztusokat. Segits neki valami.olyanba, amit regebben kert, de te nem tudtal akkor segiteni.


A helyedben orulnek, hogy ilyen csodalatos ferjem van, aki ennyire aggodott az adott helyzetben. Idovel enyhul a rossz erzes magazol is.

2018. szept. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
99%
Ha engem kérdezel az a nagyobb csoda, hogy az orvos nem gyógyszert és pihenést javasolt, hanem ilyen lelkiismeretesen megvizsgálta. Ez egy nagyon nem specifikus tünet és ha valakinek a veséje görcsöl az nem ilyen “jaj fájogat egész nap” szintű szokott lenni, hanem ordítva fetrengős. Azzal nyilván te is elvitted volna azonnal orvoshoz.
2018. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

De igen,súlyosabb is lehetett volna, az orvosok is mondták,hogy jó hogy időben bementük. Ha a vérrög teljesen elzárja a vénát,azok a szövetek elhaltak volna amik nem kapnak vért és a vérrög darabjait elvihette volna a vérármalás a tüdejébe, ami embóliát okoz. Így is fennállt az embólia veszélye.


Én meg azt mondtam nem kell kórházba menni,menjen aludni. És ha elalszik lehet nem is kel fel, mert az embóliától megfullad...

2018. szept. 24. 13:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!