Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti anyaként mi mindent tennéte...

Ti anyaként mi mindent tennétek meg azért, hogy a gyereketek ne éhezzen, és hozzájusson minden fontos tápanyaghoz?

Figyelt kérdés
Kérdésemet egy kérdés ihlette, és őszintén megmondom, hogy a gyerekemért bármilyen munkát elvállalnék, igen, el is adnám magam ha a megélhetésről lenne szó.
2016. okt. 19. 17:32
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
52%
Nem vállalok csupasz se_ggel gyereket a büdös nagy semmire. Ez miért ilyen bonyolult?
2016. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
62%
Na igen. Megfelelő körülményeket teremtek a gyerekneveléshez és csak utána szülök. És akkor majd nem kell ilyenen gondolkodnom.
2016. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Értem.Nekem nem bonyolult, csak elgondolkoztam.Egy anya tette fel a kérdést, hogyan tudná hosszútávon a 8 éves gyereke és saját maga étkezését megoldani 20.000 Ft.-ból.Egyszerűen csak ez gondolkodtatott el.

Én sem a semmire szültem, mondjuk nem viccből nem lett testvére.Mostmár meg nem is akarok, pedig anyagiak nem állnának útban.

2016. okt. 19. 17:41
 4/43 anonim ***** válasza:
65%

Azért az a kérdés szerintem nem egészen erröl szól.


Egyrészt - mivel eddig nem volt ilyen gondja a kérdezönek, különben nem most jutna eszébe -, valószínüleg valami most felmerült családi vagy egyéb probléma miatt változott meg a helyzetük.


De ettöl függetlenül: egyrészt a "testedet eladni" nem feltétlen kifizetödö, a legtöbb 30 fölötti nönek eleve nem olyan az alakja (pláne gyerekszüles(ek) után - hoyg ez egyáltalán szóba jöhessen.


Emellett azért arra is gondolni kellene ilyen esetben egy anyának, hogy a gyerekének nem feltélen jobb, ha az anyja prosti, egyrészt ez elég negatív jellemre vall, másrészt miylen értékrendet ad a gyerekének egy olyan mö, aki képes erre?

2016. okt. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
78%

Könnyen vagyok kertes házban: ha kell, még tudom termelni a nagy részét annak, ami kell. Állatot is lehet tartani.

Nem ismerem a hátteret, nem láttam a kérdést. Be tudja valaki linkelni?


A lényeg, hogy szülés előtt teremtek olyan helyzetet, hogy ilyen ne forduljon elő. Pl. annyi gyereket szülök, ahányat el tudok tartani. Bármi történhet: válás, haláleset, munkanélküliség. Felkészülni könnyebb, mint megoldani egy ilyen helyzetet, hogy havi 20 ezerből kell kijönni.


Egy biztos, bármire nem lennék hajlandó, és nincs is rá szükségem. Biztos, hogy addig kaparok, amíg találok megoldást.

Első az lenne, hogy keresek másodállást, illetve jobban fizető munkát. Sokaknak az is derogál, hogy több szakban dolgozzanak: ilyenkor szó nem lehet válogatásról!

Négy óra takarítás, pénztáros munka, összeszerelés, bármi. Már nem 20 ezerből kell kijönni.

Amit lehet, eladok. Fontosabb az étel, mint a számítógép vagy a mobil. De bútort, ruhát, műszaki cikket is áruba bocsájtanám.

Igazából internet tv nézés nélkül is lehet élni.

Ennyi elég kell legyen, hogy pillanatnyi pénztelenségen átlendüljünk. Addig keresek munkát.


Ebben is könnyebb nekem, mint sokaknak: a környék tele van gyárral, mezőgazdaságban is van munka (télen is), az se egy álom, de inkább.

2016. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Belinkelni nem tudom, de Ételek,italok<Egyéb kérdések
2016. okt. 19. 18:14
 7/43 anonim ***** válasza:
43%
Sosem lennék útcéli qrva, így a testemet nem tudnám eladni még a gyerekemért sem. Inkább dolgoznék 3 helyen, ha kell éjszaka is elmennék takarítani, de kizártnak tartom, hogy valaha ilyen helyzetbe kerüljek. Ha mégis akkor fájó szívvel de addig rábíznám a mamára, vagy valamelyik rokonra amíg a belem kidolgozom, hogy jobb legyen.
2016. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket.

Qrvák mondjuk nem csak útszélen dolgoznak, de ez más téma.

2016. okt. 19. 18:23
 9/43 anonim ***** válasza:
87%

Termeszetesen, hogy szigorúan a kerdesre valaszoljak , barmit megtennék.

Én a halálból jöttem vissza es súlyos betegen elláttam , etettem , föztem, pelenkaztam .

Ra ket evre karom tört , mutöttek . Jobbkez. Mondtak h hagyjam apjanal , törödjek magammal amig meggyógyulok. A gyerek nem akarta.

Maradt velem , egy kezzel fasirtot sutöttem , elláttam , bevasaroltam , akkor autóm nem volt , igy gyalog.

Ha valami miatt szomoru volt h neki nincs , elöteremtettem , de akkor olyat amelyik a legjobb / legdragabb .

Infuzios karral is öt vigyáztam , emberfeletti erövel .

Rola le nem mondtam , ott nem hagytam es el nem hagytam

sehol . Ha bantották megvédtem.

Olyan dolgokat vittem véghez amikre nem hittem h képes vagyok.

Az anyaság hatalmas eröt ad.

Szerintem a határ a csillagos ég.

2016. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
10%

8: Lényegtelen. A kérdés az, hogy meddig lehet süllyedni, ha el kell tartani egy gyereket.

Erre még mindig azt tudom válaszolni, hogy mindenkinek más lehetősége van. És rettentően nagyot csalódnék saját magamban, ha nem lenne más lehetőségem, mint a testem árulni.

El tudom adni az eszem és a kezem is, munkát találok, a jég hátán is megélek.


Ha valami gonosz varázslat miatt prostitúcióra kényszerülnék, akkor se süllyednék akármeddig. Pl. egy svájci bordélyban lennék domina, és szex mentesen összekaparnék annyit, hogy 5 év után a kamatokból megéljek. De gyanítom, ha valaki oda süllyed, hogy 20 ezer forintja van hó végéig, az ebben is legalulról indul: irány az utcasarok!

2016. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!