Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőtt lányként anyám keltege...

Felnőtt lányként anyám kelteget, meg minden este elküld alukálni, szerintetek?

Figyelt kérdés

Hiába mondom, hogy állítok ébresztőt.


Persze este 7-kor már elmennek alukálni. Egész hajnalban nem tudtam tőlük aludni, mert ordítozva beszélgettek...


2018. szept. 27. 05:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Az én szememben az a felnőtt, aki az ilyen problémákat kezeli ott és akkor, azzal a személlyel. Nem az, aki vadidegen embereknek rinyál értelmetlenül.
2018. szept. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem fekszel le és kelsz fel magadtól ha olyan nagyon felnőtt vagy?
2018. szept. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%
Felnőtt lány, olyan nincs. Felnőtt nő van. Az meg ha önálló, akkor vagy megmondja az anyjának, hogy anya, nem kell se kelteni, se lefeküdni küldeni, allsitotam be magamnak ébresztőt -erre már a 15 éves lányom is kepes vagy 5 eve-, vagy fogja magát és elköltözik
2018. szept. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
40%
Jó szánalmas lehetsz.
2018. szept. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
30%
Ha felnőtt vagy, miért laksz otthon?
2018. szept. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%

Ha felnőtt vagy, akkor miért használsz olyan szófordulatokat, hogy "felnőtt lány"? és "alukálni"?


Mint egy 5 éves....

2018. szept. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Hogy mindig beugrotok a trollnak... Ez csak a szokásos "betegen is egyetemre küldtek, a parkolóból lesték akkor is bemegyek-e, ha nincs is óra" kamus debil.
2018. szept. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
21%

Ómájgád. Megint betévedt a gyk-ra a Frusztrált Lelki Nyomoroncok Klubja elit tagsága és itt projektálja ki a kis elbszott életének pótcselekvéseit.


Kérdező. Ne is vedd őket figyelembe. Ezek lelki betegek mind.


Amúgy érdekes lehet anyud, én azt tenném, ha már véleményt kérsz, hogy minden alkalommal szólnék hogy köszi de nem igénylem a "szolgáltatást".

Sőt elébe mennék és mielőtt elkezdi, mondanám.

Ha meg reggel zajonganak udvariasan megkérném őket hogy ne tegyék.

2018. szept. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt anyuddal beszéld meg, ne velünk.
2018. szept. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
62%
Mindjárt jön majd az, hogy "el-lehet-költözni-mi-a-francot-keresel-otthon-én-már-pelekás-koromtól-önállóan-eltartom-magam.
2018. szept. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!