Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy este...

Mit csináljak hogy este eltudjak lógni úgy hogy nem bukok le a szüleim előtt? FONTOS

Figyelt kérdés
Ma este el szeretnék menni a városba miután elaludtak anyumék. Mit csináljak hogy semmiféleképpen ne bukjak le? Pl ha meglátják h nem vagyok sehol(inkább anyummal van a nagyobb baj)
2018. júl. 3. 22:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Kérezz el. Ha én meglátnám éjjel, hogy nincs a gyermekem a házban biztos hívnám a rendőrséget. Ha megfognám, hogy kiszökött a tudtom nélkül akkor a nyár további részére büntetésből minden nap jöhetne haza este 6-8ra, attól függ mennyi idős.

Te mennyi idős vagy? S miért kell kiszökni? Hová mennél?

2018. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
15 és csak a közelbe mennék (fél óra gyalog) és csak pár barátommal mennék kicsit szórakozni
2018. júl. 3. 22:32
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem berúgni akarok csak elmenni..
2018. júl. 3. 22:39
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Eredj aludni, vagy egész héten szobafgoságot kapsz.

Üdv: apád.

2018. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
87%
Mit akarsz csinálni???Egyet értek a 3 masal.Nem lehet olyan fontos az.Birti hogy észrevennének. 2.es vok
2018. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

De miért nem lehet szólni a szüleidnek? Én még mindig azt mondom kérezz el.

Mára már nem hasznos ez neked, de leírom jövő héten hátha bejön: Az én időmben (lassan 20 évvel ezelőtt) én úgy csináltam, hogy amikor buli volt este aznap reggel írtó jókedvvel mutatkoztam, aztán a nap folyamán minden harmadik mondatom az volt, hogy : kelle segíteni? Anyámék már délelőtt rájöttek, hogy mehetnékem van, megcsináltattak velem ezt azt (nem volt baj, ha sok mindent kértek, mert nekem mehetnékem volt) s aztán este mentem bulizni/szórakozni. Majdnem minden egyes pénteken/szombaton eljátszottam ezt annyi idősen mint te most, nagyjából bejött mert egy alkalomra se emlékszem, hogy nagyon ott kellett volna legyek s nem engedtek el (pedig szigorúak voltak nagyon).


34N

2018. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
98%
Az ágyon azért hagyj 1 cetlit,nehogy beparázzanak.
2018. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
58%
Mássz ki az ablakon :D
2018. júl. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
21%

Gondolom már megoldottad valahogy, vagy végül otthon maradtál, de én a helyedben szimplán megvártam volna, hogy elaludjanak és utána elmentem volna. Aztán már minek ellenőrizgették volna (ha időközben fel is keltek, és kimentek pl. a mosdóba), hogy a szobádban vagy-e?


Nem mintha pártolnám az ilyesmit, szülőként nyilván nagyon mérges lennék a gyerekemre, ha elszökne, és az biztos, hogy vagy 1 hónapig ki nem tehetné újra a lábát a házból, de olvastam már itt gyakorin olyan extrém szülőkről, akiket én is biztosan megpróbálnék átverni valahogy gyerekként. Bár valahol meg tudom érteni őket, ha nem szeretnék, hogy 15 évesen este 11 felé és még később kint mászkálj.

2018. júl. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Ja, szökjön csak el. aztán ha baja lesz, vagy bántja valaki, megverik, megerőszakolják, a szülőknek esélye sem lesz segíteni rajta, mert a kis hülye hazudozik meg szökik mint egy öt éves taknyos... Ha elég nagy vagy csavarogni, legyél elég nagy az igazmondáshoz is.
2018. júl. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!