Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Magyarországon miért leginkább...

Magyarországon miért leginkább ezt a két végletű mentalitást látni? Többi lent.

Figyelt kérdés

1: az Istenért se akarja hagyni, hogy pszichológiai értelemben önálló legyen a gyereke, úgy kéri számon, mint egy ovist, de mi az már, hogy ennek tetejében nem is kenyérkereső.

2: magasról xarik a gyerek fejére, felőle aztán fel is fordulhat.



2018. szept. 27. 21:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindenkit felpontoztam.


Azért jó olvasni, hogy van, aki mást látott a közvetlen környezetében.

2018. szept. 28. 08:27
 12/14 anonim ***** válasza:
72%
Ez csak a fekete és a fehér verzió és létezik kismillió árnyalat a kettő között. Hallok, olvasok jómagam is rengeteg ilyet, de a szűkebb (és a tágabb, de ismert) környezetemben egyik általad leírt fajtából sincsen, így annyira mégsem lehet azért általános. Akinek "átlagos" mentalitású szülei és átlagos, normál mederben folyó élete van, az nem fogja ezt minden nap az orrodra kötni, pont onnan tudni, hogy minden rendben, hogy nem panaszkodik szinte semmire sosem. Szerintem ők vannak többségben, akkor is ha tény, hogy nagyon sok a defektes, alkalmatlan szülő.
2018. szept. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy ilyen oldalból azért elég hibás következtetéseket lehet levonni. Tekintve, hogy akinek nincs családi problémája az nem fog kiírni kérdést arról, hogy nincs baj.
2018. szept. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
És ahogy az előttem szóló írja, nem csak fekete-fehér létezik, még adott családon belül is változó az intenzitás és a hozzáállás az idő múlásával.
2018. szept. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!