Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám össze jött egy nővel...

Apám össze jött egy nővel hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok a szüleim elváltak 2 éve anyukám feleségül ment egy másik férfihoz akit én nem kedvelek és amit is apukámmal élek akinek meg mondtam hogy nem akarom hogy neki is legyen valaki mert az nekem fájna eddig nem is volt. De tegnap hogy haza jöttem a koliból apa aludt és csörgőt a telefonja fel akartam venni de nem tudtam de észre vettem hogy beszélget egy lányal akit látásból ismerek is meg néztem az üzenetet amibe elég intim dolgokról volt szó az ált az üzentben hogy nagyon jó volt veled már várom a vasárnapot hogy együtt legyünk apa meg azt válaszolta rá hogy én is várom tovább nem olvastam mert elhánytam volna magam. Össze is vesztem emiatt apával és nem szolok hozzá. Hogy teheti ezt meg főleg azért mert apa 40 éves a lány meg 21 látásból ismerem is mert egy faluban élünk. Mit tegyek most nem akarom hogy apának legyen kapcsolta mert az nekem fája. Mit tegyek ?
2018. szept. 29. 18:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy te egy kicsit önző? Neked fájna, ha apád boldog lenne? Gondolkozz már egy kicsit... vagy te is apáca leszel, hogy apukádnak ne fájjon, hogy fiúzol???
2018. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Apukádnak is joga van a boldogsághoz. Nem sajátíthatod ki. Nem várhatod el tőle, hogy 40 évesen kolostori életet éljen. Barátkozz meg a gondolattal, hogy ő is teljes életet akar élni. Hiszen még fiatal! Ilyen alapon ő is igényt tarthat arra, hogy neked se legyen barátod és ne is menj férjhez, ne alapíts családot. Szerinted ez természetes lenne?
2018. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
89%
Kulturáltan. Apud nem egy gyerek, hanem egy felnőtt férfi, Az meg, hogy hány éves a párja, egyedül kettejükre tartozik.
2018. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

1. apádnak is joga van a boldogsághoz


2. miért is kell neked felvenni apád telefonját?


3. mi az undorító abban, hogy a csaj fiatalabb?


ahogy elnézem ezt a hisztit, hamarosan 50 feletti férfi "párod" lesz, majd akkor ez jusson eszedbe

2018. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
35%
Nyugi, kamu. Sehol egy vessző.
2018. szept. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Rá írtam ara a lányra hogy hagyón apának békén de meg nézte és még vissza se írt ara amit írtam neki. De hogy apa el ment itthonról be menetem a szobájába kicsit kutattam a szekrényébe és találtam egy két dolgot nő pulcsit fehérneműt óvszert stb szóval ahogy gondolom ez már elég régen folyik a hátam mögött szerintem ez nyáron kezdődhetett mert szinte végig táborban voltam és igen fáj nekem mert miért pont egy 21 éves lányal aki ide való faluba de egyáltalán miért kel neki egy nő
2018. szept. 29. 19:06
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

NŐJJ FEL!!

Semmi undoritó NINCS abba a lány fiatalabb apádnál.

Neked az ég világon NINCS JOGOD megszabni,kijelenteni se apádnak se anyádnak h ne legyen senkijük.

Neked miért fáj ha boldogok?!

Illetve mi jogon írsz TE másnak h kopjon le apádról?!Te hisztis p..a vagy smemi több, ilyen leánynak remélem soha a a büdös életbe nem lesz senkije

2018. szept. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Szánalmas szappanoperista kavarógép lehetsz
2018. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
Ma ezt egyszer már kiírtad, bár nem tökéletesen ez volt a szöveg, azonnal törölve is lett, még válasz se volt rá... nem unod?
2018. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Horváth Miklóske válasza:
Ne OFFolj!
2018. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!