Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám össze jött egy nővel...

Apám össze jött egy nővel hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok a szüleim elváltak 2 éve anyukám feleségül ment egy másik férfihoz akit én nem kedvelek és amit is apukámmal élek akinek meg mondtam hogy nem akarom hogy neki is legyen valaki mert az nekem fájna eddig nem is volt. De tegnap hogy haza jöttem a koliból apa aludt és csörgőt a telefonja fel akartam venni de nem tudtam de észre vettem hogy beszélget egy lányal akit látásból ismerek is meg néztem az üzenetet amibe elég intim dolgokról volt szó az ált az üzentben hogy nagyon jó volt veled már várom a vasárnapot hogy együtt legyünk apa meg azt válaszolta rá hogy én is várom tovább nem olvastam mert elhánytam volna magam. Össze is vesztem emiatt apával és nem szolok hozzá. Hogy teheti ezt meg főleg azért mert apa 40 éves a lány meg 21 látásból ismerem is mert egy faluban élünk. Mit tegyek most nem akarom hogy apának legyen kapcsolta mert az nekem fája. Mit tegyek ?
2018. szept. 29. 18:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%
Ha ilyen helyesírással írtad az üzenetet, gondolom nem vette komolyan, egy szellemi retardáltnak gondol és sajnálja apukádat.
2018. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
91%
De jó, hogy nekem sikerült normális gyerekeket nevelnem, akik nem szólnak bele sem az én, sem az apjuk magánéletébe 😆 Szegény apád biztos drukkol, hogy majd egy messzi városban tanulj tovább és koleszba menj...
2018. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
88%
Haha előző...lehet ezért küldték egész nyárra táborba is 😂
2018. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
81%
Majd ne csodálkozz, ha a csaj szipirtyó lesz veled.
2018. szept. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
89%
Semmi közöd édesapád nemiéletéhez! Beteges, amit csinálsz! Úgy viselkedsz, mint akit megcsaltak! Sürgősen menj pszichológushoz!
2018. szept. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
91%
Hülye analfabéta kamugép.
2018. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
90%

Remélem, neked se fog fájni, ha apád turkál a cuccaidban, amikor nem leszel otthon, keresgél ezt-azt, hogy mit csinálsz, aztán konkrétan megtiltja, hogy bármilyen barátod vagy kapcsolatod legyen...

Elvégre az úgy fair, ha ő is ugyanazt teszi és azt várja el tőled, amit te teszel vele és vársz tőle...

2018. szept. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
92%

"Rá írtam ara a lányra hogy hagyón apának békén de meg nézte és még vissza se írt ara amit írtam neki."


Aztán mi jogon? Gyámja lennél az apádnak? Javasolnám, hogy mielött akárhova írsz, forgasd kicsit a helyesírás szótárt. De tényleg... 16 vagy, nem jársz iskolába? Magyarból hányasod van?


"De hogy apa el ment itthonról be menetem a szobájába kicsit kutattam a szekrényébe"


Kutattál, mi? De undorító kis p...cs vagy! Mégis mi jogon kutatsz te egy másik ember szekrényében?


"szinte végig táborban voltam"


Hát én haza sem hoztalak volna a táborból.


"de egyáltalán miért kel neki egy nő"


Jesszus...mert a világ úgy működik, hogy az embereknek társ kell, hogy többé-kevésbé boldogok legyenek.


Mondd, hogy nem vagy 16. Úgy 10 évesnek saccollak. Vagy retardált vagy.

2018. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
89%

Semmi közöd apukád telefonjához és a dolgaihoz sem.

Neki is jár a boldogság ha tetszik neked ha nem, ezzel a viselkedéssel csak meg fog romlani a kapcsolatotok.

Fogadd el hiszen ő sem élhet örökké a drága iciri piciri lányával, főleg miután talál majd egy pasit akivel lelép a p*csába mert szerelmes lett.

Ha nem tetszik költözz át anyukádhoz, bár neked úgy tűnik senki nem szimpatikus aki valamelyik szülődhöz tartozik.

2018. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagy te 16 vagy beteg vagy. Az en 5 evesem is fel tudta, ha nezehen is, fogni, hogy anyunak/apunak valas utan lett masik parja. 16 evesen ugy kepzelted, apukad hatralevo eleteben teged fog korbeugralni, fizetset es szabadiejet a te kizarolagos kiszolgalasodra aldozza es elkotteti magat, kasztraltatja magat es mar csak varja az unokakat.


Kezeles: foglalkozz tobbet a barataiddal, a tanulassal. Olvass iylen temaban konyvet, kerdezd meg az ismeroseidet masnak is rossz erzes volt-e, elmuik-e stb.

Sajnos el kell fogadni, hohy apukad az nem csak apa, hanem ahohy anyukad mellett is ferfi volt es szexeltek ugy most vagy kesobb de lesz neki is uj tarsa/baratnoje. Sird ki magad, hogy mar nem vagy gyerek, foglalkozz a sajat nemi ereseddel testileg es lelkileg is. Ha kell vegyel igenybe pszichiatriai segitseget. Keresd meg pl a gyerekorvost es mondd el neki hogy pszichologussal akarsz beszelni es annak mondd el ezt a bajod.

Az hohy szerinted 21 eves a lany...hat apukad jo pasi lehet vagy a lanynak van hozzad hasonloan apakomplexusa:-). Gondolj arra, hogy ha ugy alakul ķonnyebben megertitek egymast, hiszen korban kozel fog hozzad allni.

2018. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!