Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 16-17 éves lányoknak hogyan...

A 16-17 éves lányoknak hogyan engedik meg, hogy pasijuk legyen?

Figyelt kérdés

Engem nagyon szigorúan fogtak, 18 évesen lett barátom, de nagyon sokáig titkoltam.


Ja meg bulikba járnak, nekm 18 alatt azt sem engedték meg. De így az ismerőseim között is így volt.


2018. okt. 3. 12:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
90%
Azért,mert nem olyan szigorúak,köcsögök és ahogyan már le írták:írányításmániások.szerintem meg ennyi idősen kell megszerezni az első barátot és nem 30 évesen!
2018. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
89%

Engem nagyon szigorúan fogtak, 18 évesen lett barátom, de nagyon sokáig titkoltam.

Ilyen amikor azt hiszi vki h ami náluk megy az a normális a többi a hülye..

2018. okt. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
25%

Soha nem pasiztam

Udvarloim voltak akiket otthon bemutattam es hazavittek idore a normalis programokrol

Nem dugtam vegig a kamaszkorom de ismerkedtem barataim voltak

2018. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
84%
Előző gondolom a párkapcsolatodban két év után is csak egymás kezét fogtatátok meg,na pont az ilyenre értem aki később bekattan v frusztrált irigy lesz a kamasz lányára :( és kijön az ideg h nulla élete élvezete volt. :P A normális szex alap még kapcsolat nélkül is nem h kapcsolatban.
2018. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem miért fura.


Nekem ugyan nincs pasim, de nem akadnának ki a szüleim, ha lenne. Persze, ha csak normális, rendes srác.


Voltam éjfélig programokon. Igazából bármilyen normális, nem káros programra elengednek, ha megbízható emberekkel, barátaimmal megyek, és ha késő van ők jönnek értem.


17/L

2018. okt. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
17%

És miről maradtál le hogy 18 évesen lehetett valakid? Az a baj hogy már 14 éves kortól kötelező lett szórakozni minden hétvégén, és ha nem ezt teszed akkor senki vagy...


Hogy a kérdésre is válaszoljak akiket lazán fognak(főleg a lányos családok) ott más a gondolkodás mód, feltehetőleg ők is olyanok voltak gyerekként, és ezt át vitték a nevelésbe.

2018. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
88%
Attól h bezárom a lányom és elvárom h szüzen álljon oltárhoz 90 % ban ugy sem lesz már az a szigoruan fogott se mert megoldja iskolában egyetemen stb..
2018. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom ez most kamu-e... De a tinikorban az a lényeg, hogy kezdesz felnőtté válni, egyre több új dolgot próbálsz ki, keresed magad.

Nekem is vklt barátom 16 évesen, egyetem közepéig együtt voltunk. Buliztam is, kipróbáltam a cigit is, a piát is, de ez nem azt jelenti, hogy rá is szoktam. A szüleim mindig azt mondták, ezek az évek sosem jönnek vissza, töltsem őket boldogan, de mindennek van mértéke.

Ettől függetlenül értelmes és felelősségteljes felnőtt lettem, most fogok végezni TTK-n.

Azzal, hogy burokban neveled a gyerekedet, nem teszel semmi jót. Mindenből kiamarad, nem tanul önállóságot, nem szerez tapasztalatokat és élményeket.

Különben meg régen is volt ilyen, mamámék is 16 évesen jöttek össze, anyukámék is gimi 11. osztályban. És boldogan megvannak.

2018. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
83%
Savanyú a szőlő? :)
2018. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
89%
Úgy, hogy megengedik nekik, nekem is engedték és én is engedni fogom a lányomnak, 16-17 évesen már nyugodtan lehet pasizni.
2018. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!