Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 16-17 éves lányoknak hogyan...

A 16-17 éves lányoknak hogyan engedik meg, hogy pasijuk legyen?

Figyelt kérdés

Engem nagyon szigorúan fogtak, 18 évesen lett barátom, de nagyon sokáig titkoltam.


Ja meg bulikba járnak, nekm 18 alatt azt sem engedték meg. De így az ismerőseim között is így volt.


2018. okt. 3. 12:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem normális ha 16 évesen van barátja egy lánynak. Én most vagyok 23 éves. Nekem 17 évesen volt az első kapcsolatom egy szintén 17 éves lánnyal. Mióta újra randizni kezdtem néha elámulok azon, hogy sok lánynak én vagyok az első pasija vagy mennyire inkompetensek párkapcsolatok terén mivel nekik húszon évesen lett kvázi megengedve, hogy kapcsolatuk legyen.
2018. okt. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
81%
Azért mert azt hiszik te is azt fogod csinálni mint ők ennyi idősen.
2018. okt. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Régi világban ilyenkor már férjhez adták a lányokat, akkor most miért ne ismerkedhetnének?

Ha jó nevelést kapnak, akkor általában nem ágyból ágyba ugrálnak, nem fetrengenek részegen minden hétvégén. Ha normális megbízható gyereket neveltem, akkor simán mehet szórakozni, és ha normális fiút hoz haza, az ellen sem lenne kifogásom.

2018. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom hany eves vagy en 38.

A mi gimis idonkben az egesz osztalyban 1 lanynak vot baratja 18 eves kora elott. Aztan 4.-ben (mai 12.) mar volt masik 2-nek is. Fiuk kozul 2 -nek volt baratnoje. Buli? Hat talan evente 2...vagy egy-ket lany jart el egy klubba (mai beulos biliardos sorozos barszeruseg) havonta 2szer pentek este, de max ejfelig! (De akkor mar huuu de lazak voltak a szuleik).

Pasizni 18 utan kezdett a tobbseg vagy 20 korul (egyetem alatt akkor volt nagy bulizas).


Egyszeruen most minden szorakozas, szexualis elet elorebb jott megint. Egy radiomusorban pszichologussal beszelgettek errol es o a media hatasat, a neten konnyen elerheto szexualis tartalmu kepeket, videokat emlitette, hogy mar most 13-14 evesen sokkal tobbet latnak a gyerekek, mint a mi idonkben. Es hamarabb is probaljak ki. 13-14 evesen mar siman van szex a "baratjukkal", mikozben erzelmileg eretlenek. Az alkohofogyasztas is hamarabb kezdodik...ja es a gimiben ma mar nem a hu ittunk egy sort oten vagy elszivtunk egy cigit harman a menoseg, hanem kb midenki tudja kitol lehet es mennyiert fuvet venni es mar azt is szivjak.

Na sebaj, ahogy itt irta valamelyik valaszolo, hogy jobb mint 40-50 evesen utana potolni...haaat elarulom 40-50 evesen kapuzaasi panik vagy klimax vagy eletkozepi valsag van es akkor a mai 16-17 evesek mivel is fogjak magukat "potolni"? (hiszen akkor nekik a szex es az akohol es sima buli mar kiprobalt es majd ujat akarnak? allatokkal, gyerekekkel, heroinnal, naponta 15 pasival vagy a tomegkozlekedesi eszkozon egyszerre haommal :-D?

2018. okt. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
71%
Mundér becsületét védeni kell tudom, de a sok nem élte ki magát típusú nő aki a saját lányára is irigy h van vkije és jo szexben van része boldog kapcsolatban van nem egy kényszerben..
2018. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
14%

Valaki azt irja a szex kapcsolat alapja

Szomoru ha igy lenne

Az ilyen szex alapu kapcsolatok soha nem tartosak mert a vagy elmulik a test oregszik

Irigy a fene a kamaszokra akik szexelnek

30 eves korukra

Hpv fertozottek tele vannak szemolcsel es lelkileg kiegtek a sok fax fogastol

Olcson adjak olcson viszik ingyen ringot csinalnak magukbol

2018. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
90%
A szex alap egy boldog kapcsolatban különben elvehetném a hugomat is.. A betegek ellenségesek a normális szexualitással.. Azok mennek tönkre mert az egészséges fél keres egészséges partnert
2018. okt. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
46%

Nem szégyenli itt néhány ember magát?

Mégis miért baj,ha valaki 20-on évesen kezd el pasizni?

Mégis miért ér az az ember kevesebbet?

És ha esetleg nem volt lehetősége kapcsolatra tizenévesen?


Miért kell rossz érzéseket kelteni másokban.

24 éves vagyok.

Szűz.

És lány.

És rettentően fáj,az,hogy lenézik a szűzeket.

Miért?

Mégis,te mennyivel éltél többet?

Ha neked a szex az élet,akkor az szomorú.

Tizenévesen max.csókolózáson járt az eszem,de szexen még nem.

És nem voltam lázadó kamasz sem.

NEm minden kamasz ugyanolyan.

Szálljatok már le arról,hogy ki mikor kezdi a pasizást.

Nem tök mindegy?

Mégis,ha tizenévesen törik össze a szíved,miért más az,mintha huszonévesen.

Nem találták fel még az időutazást ezért sajnos nem tudok visszamenni az időben.

De az,hogy itt egyesek rossz érzéseket akarnak kelteni másokban az a világ legembertelenebb dolga.

2018. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Oké, ha valaki nem akar vagy ilyenek.


De az ilyen szülők másban is korlátozzák a gyereket.


Anyám 40 évesen szült engem és én voltam a k.. a, mert 21 évesen!!! lefeküdtem a barátommal.

2018. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
100%

Velem nem voltak szigorúak egyáltalán. Pl. 14 évesen elengedtek a bátyámmal és a barátaival fesztiválozni, és életem egyik legnagyobb élménye volt. Mikor 16-17 éves voltam és Ő kint tanult külföldön, mehettem hozzá nyugodtan, annyi volt a kikötés, hogy szóljak, amikor hazaérünk és egyedül ne járkáljak sehol.


15 évesen volt először barátom, egy percig sem titkoltam. Sokkal jobb volt, hogy hazavihettem és nálunk lehettünk, nyugiban, nem pedig kint a hidegben, idegesen figyelve, nehogy valaki észrevegye és árulkodjon anyáéknak. Ettől függetlenül először 17 évesen szexeltem, az akkori barátommal (aki ma már a férjem). Nem érzem, hogy ri..nc lennék, mert ismerkedtem gimnazistaként is, és tudtam, hogy mire vágyok, mit keresek egy srácban.


A bulikból sem tiltottak, először 14 évesen csiccsentettem be, egy otthoni, baráti sütögetésen. Senki nem borult ki, nem kiáltottak ki alkoholistának sem. Sőt, megtanultam, hogy nem iszunk éhgyomorra és nem keverünk mindent mindennel. Gimiben kb. minden bulinál volt olyan, hogy nálunk aludt 1-2(-3) barátnőm, akiket este 10-ig engedtek el maximum bárhová, és otthon azt mondták, hogy jaj csak nálam alszanak és végig otthon leszünk... Ezzel szemben én nyugodtan megbeszéltem mindent anyával és apával is, amikor másnapos voltam, akkor azt is beismertem és nem volt belőle családi botrány. Sőt, olyankor anya hozta nekem a fejfájáscsillapítót és a citromos vizet. Mégis itt vagyok 22 évesen, van diplomám és férjem is, nem siklott félre az életem egyáltalán.


Én is szeretnék olyan szülő lenni, mint amilyenek az én szüleim.

2018. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!