Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert akarja tonkretenni a...

Miert akarja tonkretenni a parkapcsolataimat anyam, amikor mar komolyabb? Miert bizonygatja, h biztos megcsal a baratom (elettarsam)? Miert mondogat ilyeneket?

Figyelt kérdés

Nagyon nehez ellenallni a szemetsegeinek. De mostmar latom,h o hulye es rosszindulatu. Nem tudok megszakitani vele minden kapcsolatot,mert a ceg (munka) osszekot es egyutt dolgozunk. Mar beszeltem parkapcsolati tanacsadoval is rola,azt mondta,h bocsassak meg neki es mondjam meg. De azota is folytatja .

Nem lakjnk szerencsere egyutt. Szerintem teljesen hulye.

Neki nincs senkije most. Jo lenne,ha vki lefoglalna az agyat helyettem.

38/N



2018. okt. 6. 01:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Barmilyen megoldast meghallgatok akar priviben is.
2018. okt. 6. 02:18
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Irigy,ennyi,én 15 éve nem mentem anyám közelébe ,az csak a jéghegy csucsa volt h mindig rosszat akart nekem és a testvéreimnek.. Szard le.. Azért mondja mert gonosz rosszat akar neked,mentálisan beteg nők ezek, nem valóak családba, de sajnos szülhetnek mert darab szám..
2018. okt. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
A munkakapcsolatot is meg kell szakítani, de ez elég kevés infó. Közös cég? Kinek a nevén van? Ha megoldható, mondj fel, és keress mást.
2018. okt. 6. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%

Hogy miért ? Leírtad: "neki nincs senkije most."

Fél az egyedülléttől.

2018. okt. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

En nekem kell anyamat osszehozni vkivel?


Nem tudok ilyen jo munkat talalni mashol.


Koszonom a valaszokat. Johetnek meg.

2018. okt. 6. 09:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs más lehetõséged és a munka helyedet sem akarod ott hagyni akkor valakit kéne neki szerezni így el tudná magát foglalni és nem is lenne irígy.

Sok sikert és kitartást.

2018. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen,szivesen vennem,ha talalnek vkit neki. Siman segitenem az illetot,mit mondjon,h viselkedjen,mibe oltozzon a randin. Megszerveznek veletlen talalkozast is. 155 cm,40 kg.
2018. okt. 6. 13:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert fél, hogy elveszít, meg akar tartani magának.
2018. okt. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Thispain ***** válasza:
100%
#7 Te kitennéd az illetőt ilyen kínzásnak? xD.
2021. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!