Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bizonygatja állandóan...

Miért bizonygatja állandóan valaki hogy milyen jó nő?

Figyelt kérdés

Van ilyen csaj a környezetenben, szinte mindig magáról beszél hogy ő ilyen meg olyan jó nő, ennyien meg annyian nyomulnak rá. Dicsekszik azzal épp ki próbálta felszedni.


Engem néha már irritál, amúgy se szeretem ha valaki magát fényezi, unalmas és idegesítő. Nem azért de a csaj nem is akkora szám amilyennek előadja magát. Alakra nem lenne rossz, de arcra elég csúnyácska (más szerint is nemcsak szerintem). (És nem sokan kedvelik).


Miért csinálja ezt? Netán felsőbbrendűségi érzései vannak, ennyire beképzelt és tényleg el is hiszi amiket mond? Vagy pont ellenkezőleg, legbelül kisebbrendűségi érzései vannak, és ezáltal magával és a környezetével próbálja elhitetni, mekkora ász?



#nő #csaj #beképzeltség #idegesítő #nagyképű #felszedés #irritáció #felsőbbrendűségi érzések #kisebbrendűségi érzések
2018. jún. 10. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

Ez nem bizonygatás, csak mesél a mindennapjairól. Neki ez a központi téma ez érdekli, ez az érdeklődési köre, a fő legnagyobb gondja, élménye, sikere. Mi a bajod ezzel ? ha nő vagy féltékeny vagy ha pasi akkor is mert tetszik a csaj és piszkál, hogy nem veled foglalkozik ?

Ha meg nem érdekel amiket beszél akkor állj odébb, nem kötelező hallgatni amit mondd.

2018. jún. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*mond
2018. jún. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Igen, vannak ilyen lányok. Ahogy tapasztaltam, nincs kisebbrendűségi érzésük, tényleg elhiszik, amit mondanak magukról.

És van a fordított eset, aki nagyon szép, ápolt, sokan oda vannak érte, mégis szerény, visszafogott.

Én pl. középkategória vagyok saját megítélésem szerint, kapom is a bókokat, mégsem hiszem el, max. jólesik.

Sokfélék vagyunk.

Akiről írsz, ő a beképzelt kis liba kategória.

2018. jún. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

"ha nő vagy féltékeny vagy ha pasi akkor is mert tetszik a csaj és piszkál, hogy nem veled foglalkozik?"

Az első kommentelő szerint ha idegesítő valaki számára a csaj, akkor tuti ez miatt van. :D


Aki tényleg jó nőnek érzi magát, az nem hangoztatja kényszeresen, hanem normálisnak veszi.

Tehát kisebbség érzete van, így pedig még magával is elhiteti hogy Ő jó nő, és igyekszik másokkal is ezt elhitetni.


Volt egy lány barátom, Ő kamaszkorában nagyon csúnyácska volt, sokan lenézték. Miután 18 évesen kondizni járt, kisminkelte magát szépen, sokkal jobb nő lett, és megállás nélkül ezen jár az esze.

Sok lány szintén ezért csinálja, hogy visszavágjon "az embereknek".

2018. jún. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó bornak nem kell a cégér. A túltolt marketing bizonytalan személyiséget takar aki a férfiak helyett fényezi magát. Az a vicces hogy ezzel a stílussal hajtja el az érdeklődöket és a túlzott elvárásokkal. Szimpla álomcsapdás műegos.
2018. jún. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vannak jó nők, akik szerények és ez nagy erény a mai világban. Vagy legalábbis nem hangoztatják mindig ezt. Szerintem aki megállás nélkül erről beszél, az inkább egoista tényleg, semmint belül kisebbrendű. Mármint nekem volt olyan ismerősöm, aki tényleg elhitte magáról hogy szép, ő olyanokat mondott hogy "jajj dehogy is, mert ez sem jó rajtam meg az sem", közbe meg állandóan csak dicsekedett hogy milyen pasik koslatnak utána, meg állandóan "csini" képeket posztol magáról. :D Ergó, el van szállva az agya.
2018. jún. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is volt egy de nem is egy ilyen baratno... csak a fitness meg a kondi es leneztek azt aki nem ugy evett ,viselkedett ahogy ok! O is csunya, 27 evesen fogszabalyzija vsn de meg azt is bemeseli milyen jo dolog! Ez a ket no egymast spanolja. Most meg mindenki rohog rajtuk s munkahelyemen mert az egyik “ bekepzeli” hogy tetszik a nala 20 evvel idosebb 3 gyerekes csaladapanak...ra is startolt annak meg nem kell😂 en sem ertem de altalaban ilyen arcra csunya atlagos lanyok kozt vsnnak ilyenek
2018. jún. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Ez kompenzálás. Azért bizonygatja ezt állandóan, mert valójában azt gondolja magáról, hogy nem is jó nő, ezért folyamatosan a külvilágtól kapott megerősítéseken kattog.
2018. jún. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ismertem hasonló csajt, annyi különbséggel, hogy őt sztem senki nem is akarta felszedni. De ő azért kb. minden nap utalt rá vmilyen módon, hogy ő milyen csodás alkatú, milyen csodálatosan gyönyörű szemei vannak stb. A vicc az egészben az volt, hogy sztem torzan látta a saját testét... nem vékony volt, hanem átlagos testalkatú, hozzá meg akkora méretű popóval, mint Brazília (és nem is az edzett, kerek típusú fenék volt az, hanem a palacsintalapos, full lötyi, lógó típus... ehhez meg nuku mell).


Nem tudom máig sem eldönteni, hogy komplexusos volt, vagy ennyire álomvilágban élt, vagy mindkettő.

2018. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9. vagyok


Azt elfelejtettem leírni, hogy ő mondta magáról, hogy "hú, de vékony vagyok" meg "na az a csaj még nálam is vékonyabb volt, és az nagy teljesítmény"...

2018. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!