Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az miért bolond a szüleimnek,...

Az miért bolond a szüleimnek, aki kutyát sétáltat, vagy elmegy futni?

Figyelt kérdés
Én is ezért nem csinálom... Szerintem meg ő nem százas...
2018. okt. 10. 07:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Köszi az infót.
2018. okt. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Ők mit válaszolnak erre, ha megkérdezed?

Neked van ötleted, miért gondolják ezt?

És miért nem mész futni? Te is azt gondolod, h ő nem százas, akkor ő miért ne gondolhatná ugyanezt rólad?

2018. okt. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

A szüleid prolik.

Ennyi

2018. okt. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Szüleid a bolondok.
2018. okt. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kellenek a kutyának az új ingerek, a mozgás, a foglalkozás. Úgyhogy pottyantsd le a szüleid véleményét, és vidd sétálni a kutyát!
2018. okt. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem vidd el és sétáltassad meg a szüleidet...
2018. okt. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Apádat sétáltassad.

Anyádat megfuttassad... (Az jól fizet.)

:)

2018. okt. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
46%
Fogadjunk, hogy falun laktok. :) Falun ez még elég furcsa dolog, de ha te szeretnéd bármelyiket, akkor SENKI véleménye ne akadályozzon meg ebben. És másban sem... Legalábbis, ha már elég felnőtt vagy hozzá :)
2018. okt. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

Ez ilyen régi mentalitás. Van egy olyan generáció, aki szerint minden ördögtől való, ami kicsit is eltér attól, amit ők ismernek. Most kisarkítom, de pl:

Aki bármi mást merészel enni vasárnap délben, mint húsleves, az idióta.

Aki gluténmentesen étkezik, az csak urizál és úgy hülye, ahogy van.

Aki megpróbál odafigyelni az egészségére és edzőterembe jár vagy kocogni, az megint csak flancol, mert miért nem dolgozik inkább a kertben, az ugyanolyan sport, nem is kell annál több.

Ismerem ezt a mentalitást. Főleg a vidéki 50-es, 60-as korosztály, vagy afeletti.

Tojd le a véleményüket, és tedd azt, ami neked jól esik.

2018. okt. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
Vidékiek? Ott a kutya láncon van,pia az első,a sportot normális munkát meg a magukra adást ősellenségnek tartják.. Vajon miért menekültem el vidékről amint lehetőségem volt. Borsodnál Somogynál amúgy is minden jobb... Ez a két legelmaradottabb rész vidéken.
2018. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!