Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Művész2002 kérdése:

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve tudom hogy nem a saját nememhez vonzódom. El szeretném mondani hogy egy könnyebbség legyen rajtam.
2018. aug. 6. 23:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%

16 évesen ráérsz a nemi hovatartozásodról beszélni a szüleiddel, főleg ha ez gondot okoz. Mert ha ide írsz ki kérdést erről akkor azt jelenti, hogy nem vagytok olyan kapcsolatban, hogy csak leülj és beszélgessetek. De ha mégis, akkor azt ne mond el, hogy a 35 éves tanárnődre gerjedsz, mert ez már enyhén szólva beteges.

Mellesleg nem kell minden hónapban a leszbi kérdést kiírni..

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcs..


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcs..


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

2018. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

"Anyu, Apu. Most vettem tesztet, és kiderült terhes vagyok. Meg akarom tartani!"

Hatásszünet.

"Na jó, igazából csak leszbikus vagyok..."

2018. aug. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

Anyu, Apu. Most vettem tesztet, és kiderült terhes vagyok. Meg akarom tartani!"


Hatásszünet.


"Na jó, igazából csak leszbikus vagyok..."


- Nem, lehetnél inkább terhes???

2018. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

"Több mint egy éve tudom hogy nem a saját nememhez vonzódom. "


Hát akkor te nem is vagy leszbikus :DDDD

2018. aug. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

:D lenyegeben akkor tok konnyu dolgod van.

Apu, Anyu, „ nem a sajat nememhez vonzodom“.

2018. aug. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Üdv a való világban! 😁
2018. aug. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
Ennyi idősen minden kamasz ezt hiszi. Várj ezzel még egy jó 10 évet, ha akkor is így érzed, mondjad, de addig ne hozd a frászt szerencsétlen szüleidre.
2018. aug. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, milyen érdekes, én nem hittem ezt ennyi idősen, sőt az ismerősi körömben senki :o ha az vagy kérdező, akkor mond meg nekik, úgy ahogy leírtad nekünk, máshogy nem lehet.
2018. aug. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez azon múlik, hogy milyenek a szüleid. Nem lehet tanácsot adni ismeretlen szituációban.


Ha normálisak, akkor elmondhatod, hogy van egy problémád és azt is, hogy ez miért probléma számodra.


Közös ünnepélyes beszélgetést nem javasolnék, inkább először csak az egyikkel négyszemközt. Pl. tanácsot kérhetsz a papától, hogy hogy mondd el a mamának...


A férfiak a leszbikusokkal megértőbbek, mint a nők. Legalábbis gyakrabban, persze nálatok lehet fordítva is. Azt mindenesetre minden szülő szereti, ha vele bizalmasabb viszonyban vagy mint a másikkal, ezt ki lehet játszani a nehezebb dió esetén is.

2018. aug. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
Majd kinövöd, ha egy hejre legény rendesen megrépáz.
2018. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!