Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire néznétek jó szemmel...

Mennyire néznétek jó szemmel ha a 4 éves kisfiatok jobban szeretné a nevelőapját mint az édesapját?

Figyelt kérdés
Minden héten pénteken én hozom el az óvodából a fiamat és vasárnap reggel viszem haza az anyjához. Annyiszor mondja hogy a Gáborral (az anyja új párja) ezt meg azt csináltak meg stb. minden alkalommal csak azt hallom hogy így a Gábor úgy a Gábor. Az én új párommal is tök jól elvan meg eljátszanak de az anyja azt mondja hogy nem szokta sose emlegetni otthon az én páromat. Az anyjával egész jó a viszonyunk ezt meg tudjuk beszélni megmondaná ha így lenne.
2018. okt. 12. 09:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez nem így megy, hogy jobban szereti Gábort, mint téged. Te vagy az apja, az első férfi az életében és nagyon csúnyán vissza kell élned a bizalmával, hogy ez a helyzet megváltozzon. Nézd meg akár itt is egy-egy kérdést vagy választ, ami erről szól. Általában sok év és rengeteg belső vívódás előzi meg azt, hogy valaki lemondjon a szülei szeretetéről.

Ezzel nem azt mondom, hogy dőlj hátra és ne tegyél semmit a gyerekedért. De ha Gáborban csalódik egy nagyot a fiad, akkor lehet, hogy el is játssza a bizalmát. Ha benned, akkor neked még mindig lehet egy dobásod, mert a gyerekek mindig hinni akarnak a szüleikben.

2018. okt. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!