Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell besértődve duzzogni...

Miért kell besértődve duzzogni azért, mert másnak más a véleménye, illetve pl. engem nem zavar, ha másnak más?

Figyelt kérdés

Szóval. Apám mondja, hogy képzeljem el, hogy egy ismerős küldött neki mailben egy cikket, amiben gyalázkodás van, ami sérti az ő politikai és vallási meggyőződését.

Én erre annyit mondtam, (hozzáteszem, hogy a magánvéleményem nekem is kb megegyezik vagy hasonlít apáméhoz) hogy az az ő véleménye, nem kell foglalkozni vele. Erre megkapom, hogy védem azt az ismerőst, aki ezt írta. Mondom védi a franc, de joga van mindenkinek a véleményéhez, neki is, nekünk is stb. Ha eltér, max megmondjuk az illetőnek, hogy ezt máskép látjuk, de ennyi.

Képtelen fater elengedni a dolgot és leszállni erről a lóról, hogy én nem egyetértek a másikkal, csak lesarom a véleményét.


Erről az jutott eszembe:

"Biztos vagy a dolgodban? Biztos vagy abban, hogy a te szempontodból a helyes úton jársz? Mert ha igen, miért is engeded, hogy másnak a véleménye kizökkentsen?"



2018. okt. 14. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
igen, és?
2018. okt. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Mi ezért nem tartjuk a családdal a kapcsolatot mert csak ugy jo ahogy ők elgondolták különben dogolj meg volt nálunk,köszi ebből nem kértünk,meg a vallásbol se..
2018. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
És te miért nem szállsz le erről a lóról?
2018. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán mert azt várta volna tőled, hogy te is elküldd a p-be a másik embert!
2018. okt. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!