Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elveszett 15. 000 forint...

Elveszett 15. 000 forint utalványom, mert anyám nem engedett akármit venni rajta, szerintetek?

Figyelt kérdés
Kiadta, hogy csak hajszárítót lehet, ezért nem lett semmi.
2018. okt. 15. 03:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
95%

Vehettél volna 5 ezerért egy hajszárítót, a többin meg amit te szerettél volna, ha hagytátok elveszni az utalványt, akkor mindketten hibásak vagytok.

Én tuti levásároltam volna bármire, nem hagytam volna elveszni ezt a sok pénzt.

2018. okt. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
58%

8!


Aztán miből gondolod, hogy ostoba a szülő ? Nyilván nem azért mondta, hogy hajszaritot vegyen a gyerek, mert van belőle 50 darab otthon, hanem azért, mert az nincs. Hacsak nem kopasz a kérdező, szüksége van rá. Értelmes szülő amúgy is korlátok közé szorítja a gyerek vásárlását akkor is, ha ajándékba kapta a pénzt.

2018. okt. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
94%
De azt még mindig nem értjük, miért kellett megvárni amíg lejár az utalvány.Lehetett volna belőle hajszárító meg még más is.
2018. okt. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
96%

Az utalvány mindaddig értéktelen, míg be nem váltod.

Határidő lejárta után ezt az értéket képviseli.

.

"anyám nem engedett akármit venni rajta"

Mi az az 'akármi'? Ilyen nevű termék nincs a piacon.

.

10.000Ft-ért vehettél volna kedvedre való bármit, ha anyád kedvéért veszel 5.000-ért hajszárítót.

Megmutattad, anyád nem dirigál, mit vegyél, megfizetted a tanulópénzt, örülj annak, hogy egy filléredbe sem került!

2018. okt. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
23%
Azért nincsen lett semmi, mert csesztél hajszárítót venni, nem anyád miatt. Szóval ne mutogass másra.
2018. okt. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

"Az utalvány lejárt."


Miért nem vettél a lejárata ELŐTT hajszárítót rajta?

Ha marad még, akkor ezen felül "akármit" is vehettél volna rajta. Így ügyesen megszívattad magadat.

2018. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
67%

Úgy érzem hiányoznak részletek.

Hány éves vagy?

Honnan van az az utalvány? Kerested, ajándék, anyukádtól kaptad?

Te mit akartál venni?

Anyukád miért ragaszkodott a hajszárítóhoz?

Te miért nem akartál hajszárítót venni?

Nem jött volna ki belőle a hajszárító és az akármi is?

Hogy akadályozta meg édesanyád hogy megvedd belőle az akármit?

Miért döntöttél úgy hogy nem költöd el hanem hagyod lejárni?


Ezek mind fontosak ahhoz hogy eldöntsük melyikőtöknek van igaza.

Csak két lehetséges eset:

1. 18-20 év körüli kérdező valamilyen diákmunkán kereste az utalványt. Ő valamilyen szamítógépes kiegészítőt akart venni 15 ezer Ft értékben, de az anyja csak akkor adta volna neki az utalványt ha hoz számlát a hajszárítóról. Az anyja szerint szüksége volt egy hajszárítóra, de a kérdezőnek rövid haja van, ami levegőn is 20 perc alatt megszárad, így nem akart hajszárítót venni. Végül nem költötte el a pénzt, mert úgyse kapta volna meg rá az utalványokat.


2. A kérdező 13-14 éves, az anyjától kapott 15 ezer Ft utalványt kifejezetten hajszárítóra. Az anyja ragaszkodik a hajszárítóhoz, mert nagyon hosszú a kérdező haja, és rendszeresen megfázik amikor vizes hajjal mászkál. A kérdező kitalálta hogy nem hajszárítót akar venni, hanem el akarja költeni csokira meg gyorskajára. Ezt nem engedte an anyja, így behisztizett a kérdező és nem vett semmit.

Nyilván más a hülye a két mesében, már csak azt kéne tudni hogy a kérdés melyikhez áll közelebb.

2018. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Nem anyukámtól van, én kaptam kártérítésként. Szóval ingyen volt.


Nem akartam neki elmondani, mert tudtam, hogy beleszólna.


Addig veszekedtünk rajta, meg én nem akartam hajszárítót venni, hogy elmaradt, utolsó este meg elaludtam, így lejárt.

2018. okt. 15. 12:02
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint édesanyád tévedett, mert nem hajszárító kellett volna neked, hanem ébresztőóra :D.
2018. okt. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
47%

Hány éves vagy,miért nem hazudtal,komolyan fiatalok tanáljatok már meg hazudni ilyen fos családokban az kötelező..

Mi mindenről hazudtunk otthon,a pénzt amit kaptunk, kerestünk fémkazettákba zártuk bátyáimmal a szüleink elől,mert az ösztöndijunkat is ellitták volna,papátol kaptam pénzt anyám elvette egyből h ő beosztja,piára osztotta be maguknak,egyszer a bátyám 200 ezrét vette el,amit tagadott.. Miért nem tudtok hazudni,nincs utalvány aztán elmész és vsárolsz a pénzedből ami neked kell v tetszik.

2018. okt. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!