Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 1000 kalória mínuszban...

Napi 1000 kalória mínuszban lenni még egészséges vagy már durva? Sporttal és kevesebb étkezéssel együtt lenne ennyi deficit.

Figyelt kérdés

170/67

1500-as alapanyagcsere.

Napi 2*50 perc kardió és 30-40 perc saját testsúlyos edzés durva?Előtte nem nagyon mozogtam,pár napja elkezdtem szobabiciklizni.Egyébként egész nap ülök ezeken kívül.


2018. jan. 23. 05:18
 1/4 anonim ***** válasza:
S mennyit eszel?
2018. jan. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyébként meg van a szükséges tápanyag beviteled, akkor nem durva.

De 2x50 perc kardio+ 30-40 perc saját súlyos edzés? Na az durva. Főleg, ha előtte nem is mozogtál. Nagyon hamar ki fogsz bukni, ha így folytatod.

Bőven elég egyik nap 45 perc kardio, másik nap saját testsúlyosból szintén 45-60 perc.

És tarts szüneteket. Hetente legalább kettőt.

2018. jan. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Heti 1 nap szünetet terveztem.

Egyébként olyan 1200-1400 kalóriát gondoltam enni,a fehérje pedig meglesz 80-120 g/nap.Jó,akkor lehet úgy kéne,hogy 50 perc kardió,30 perc intervallum edzés és 30-40 perc saját testsúlyos edzés.

2018. jan. 23. 08:22
 4/4 anonim ***** válasza:

A mozgás erős, főleg kezdőként, nem ajánlom.


Nekem egy inaktívabb szakasz után némi séta és pici torna (séta az is, csak dinamikusabb) megy, így is enyhe izomlázam volt az elején... Kb. ekkora kalóriahiányom van, elégedett vagyok vele, ha összejön. De ha éhes vagyok vagy gyenge vagy bármi, szóval érzem, hogy több kell, akkor többet eszem, ezt ajánlom neked is, ne vidd túlzásba.

De ha jól bírod, ez még épp egészséges és reális kalóriadeficit, bár ha vékonyabb leszel, akkor már lehet, hogy a kisebb jobb lesz.


Nem végzünk erősítő típusú edzést mindennap, regenerálódni is kell. Aerob, kardió, az más, de a saját testsúlyos teljes testes edzésből heti 3 rendes edzés bőven jó (osztásban persze lehet több, haladóknak).

2018. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!