Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig egészséges együtt...

Meddig egészséges együtt fürdeni a gyermekkel?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! Lehet, hogy néhány embert sokkolni fog a következő kérdés (többnyire engem is). Páromnak idén decemberben lesz 8 éves a kisfia, viszont engem zavar, hogy alkalmanként együtt fürdenek. Szerintem ez már nem normális dolog! Véleményem szerint a gyermek is sérülhet! Kinek mi a véleménye erről? Rosszul gondolom?
2018. okt. 22. 13:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
80%
2-3 éves korától 6-7 évesig. Én fürödtem a gyerekekkel, nagy habfürdő volt mindig. Meg mindeféle flakonok töltögetése vízzel, samponnal különböző arányban. Buborékfújás meg ne kelljen már felsorolni mennyi mindent lehet egy gyerekkel játszani a kádban. Imádták.
2018. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
65%
A japánok egymás hátát mossák. Egy átlag japán kislány tobb farkat lat 6 éves korára mint egy meglett ribi. Vedd le a szemellenzot, a meztelenség nem szégyen.
2018. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
16-17 éves korig :)
2018. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Elhiszem, de mi nem japánok vagyunk....

Teljesen más kultúra! Nem részletezem!

2018. okt. 22. 21:48
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Feldmárnak erről vannak jó sztoriai a Életunalom élettér életkedv könyvében. Kókusz szigeteki elosztón megtalálod pdf-ben a könyvet - érdemes elolvasni más miatt is.
2018. okt. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, elég sokáig együtt fürödtem apámmal. Hogy pontosan meddig, arra nem emlékszem, de azt tudom, hogy imádtam. Hatalmas habot csináltunk mindig, buborékot fújtunk, hajó és tengeralattjáró csatákat csaptunk és vízipisztolyoztunk. És érdekes módon egyáltalán nem sérült a szexualitásom, tökéletes párkapcsolatom van. Egy meztelen test önmagában semmiféle szexuális töltetet nem hordoz, főleg ha rokonról van szó. Miért kell mindenbe minden baromságot belemagyarázni?
2018. okt. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Amíg ki nem hűl a fürdővíz.
2018. nov. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolod. Nem kell mindenbe olyat bele látni ami nincs. Sok olyan embert ismerek ahol együtt fürödtek kisgyerekkel szülők. Nem 14+ korú gyerekkel, kisebbel, és itt a 8 éves még kisgyerek, nem kamasz... Semmi baj nem volt, nem sérült mentálisan a gyerek vagy ilyesmi.
2018. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!