Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek egészségtelen az,...

Szerintetek egészségtelen az, ha a 22 éves "gyerek"-nek nincs saját szobája, és az anyjával van egy helységben?

Figyelt kérdés

Van a munkahelyen egy srác, vele ez a helyzet. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ennyi idősen ez normális dolog. Elköltözni sem akar, mert neki jó így.

Nem tudom elképzelni, hogy lehet úgy élni.



2018. okt. 22. 17:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

# 7-es nagyon okos akart leni , de most melléfogott

a helység a település , a helyiség a szoba

ettől függetlenül jól mondja , nem helyes helység a kérdésben.

2018. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
najó ezzel a kommenttel magamat járattam le :D elnéztem amit írtál igazad van :D én meg leírtam mégeygszer
2018. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Beteg. Amúgy csak közlöm, hátha ez újdonság: 22 évesen már felnőtt, nem gyerek.
2018. okt. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%

Miért,szerinted egy 22 éves fiatalnak nincs igénye a szexre,vagy legalább kielégülni?


Ha ennyire rossz a helyzet,akkor inkább költözzön külön az anyjától,még az is jobb,ha szobát bérel.


Már egy tini gyereknek sem egészséges,nemhogy egy felnőtt embernek.

2018. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
A mai kölykök későn érnek, nem feltétlenül akar bárkivel összeköltözni még, abban meg simán lehet partner az anyja, hogy csinál magának valami házon kívüli programot (barátnőzés, torna akármi), ha kamatyolni akarna a fia. Majd ha találkozik valakivel a fiúcska, aki mellett szeretne reggelente felébredni, akkor elköltözik. Addig meg simán elvan anyucival. Nincs ebben semmi borzasztó.
2018. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
Az exem.is ìgy èl az anyjàval. Sőt ők egy àgyban is alszanak. Igaz ő külföldön èl ès akkor van ìgy mikor 2 szezon között itthon van.
2018. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy nemzedékkel ezelőttig teljesen természetes állapot volt. Nem mondom, hogy élvezet volt, de azért megvoltunk valahogy. Akkorát csak nem változott az emberi faj, hogy egészségi károsodás érne egy fiatalembert a saját anyja túlzott jelenlététől. Ha nem lett volna a kádári panelprogram, ma is ott lenne az összes 22 éves az anyjával (és másik nyolc fővel) egy szobában, és albérletbe se tudnák elhúzni a csíkot, mert ugye nem lenne hova... de azért csak ünnepelgessétek holnap az ötvenhatosokat, ha győztek volna, ti is eltudnátok képzelni, hogy kell az anyátokkal egy szobában élni.
2018. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
65%

Nő vagyok, de 21 éves koromig egy szobában laktam anyukámmal. Egyszerűen ez volt. Mi nem kattogtunk rajta, hogy hű de rossz, mert értelmetlen lett volna. Pedig egyikünek se volt így kényelmes. Bár leginkább azért, mert nem fért el a holmink rendesen.

Utána elköltöztem, most mindenkinek van helye.

2018. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%
Igy meg recskazni se tud nyugodtan
2018. okt. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!