Mi lesz igy anyammal?

Figyelt kérdés

Apam nagyon veszekedös ember volt , anyámat is csalta. 20 evesen elmentem a nagyvilagba , barhova mert mar elvislehetetlen volt

Anyam evekig nekem sirt , hogy igy elvalik úgy elvalik , meg volt alazva rendesen , apam össze is költözött egy növel egy idöben , anyam öngyilkossagi kiserletet is csinalt anno 15 eve . En azutan panikbeteg lettem , miutan megtudtam.

Az hogy ertem sose allt ki , mara megbocsajtottam

Ö is belatta hogy apamat idegesiti az is hogy velem kapcsolatot tart , vagy a húgával . Most is mikor beszelek vele , apam folyton szitkozódik a hatterböl es nem egyszer csúnya szavakkal illet ” budös ku..a, stb , anyam szelid hangon neha raszól h na fejezd be

Nekem nagyon rosszulesne h ha a gyerekem apja igy beszelne a gyerekemmel . De ezen túltettem magam , de ö sajat magat se vedi meg , rossz nezni ahogy epul le , es ahogy pattan es szolgalja apamat , nagyon alazatosan viselkedik , apam meg ott bantja ahol faj neki , h az elözö nöi jobbak voltak stb , anyamnak meg faj es csendben szenved . En latom h ö direkt bantja anyamat h fajdalmat okozzon , anyam meg hiszi h semmit se er . Mindketten 64 evesek .

Apam elpenztelendett , a vallalklzasa megszunt es 6 eve hazajenyszerult , anyam meg hatara esett hogy megjött haza . De legalabb lenne kedves anyammal es halas neki , amier mindig apolta , kitartott mellette , de úgy veszem eszre hogy a frusztrációit anyamon eli ki , mert nem úgy alakult az elete , ahogy ö akarta ( az elözö nöje ellopta a vallalkozasból az összes penzt es meglépett )

Ha hivom anyamat mindig morog , folyton otthon van .

Anyam leépult ebben a helyzetben

Igy fogja vegezni ?



2018. okt. 26. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Igen így fogja végezni. Ebből a helyzetből akkor tudna kitörni ha nem élnének együtt. Minden próbálkozás a változásra amíg kiszolgálja, ott él, nap mint nap érintkeznek felesleges. Ha nem jut el addig hogy kilépjen a kapcsolatból, akkor ennek itt vége. Esetleg apád lehetne megpróbálni megváltoztatni de abból amit leírtál ez esélytelen. Nem túl fényes így édesanyád jövője. Ha magadhoz vennéd sem segítene ha nem magától lép ki. Amíg apád isteníti addig nem sok esély van a "gyógyulásra".
2018. okt. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Nem szabad beleavatkozni más ember életébe, még akkor sem, ha szüleinkről van szó, az érzelmek és a személyiség mindenkinél adott és az ember alapvetően a saját életéért felelős.
2018. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Más helyett nem lehet gondolkozni, cselekedni ebből neki kell arra az elhatározásra jutni hogy ennyi elég volt. Aztán majd lehet neki segíteni ha rászánja magát.
2018. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt, ebben az esedben sajnos anyád egy függő, apád meg a függés tárgya. Sajnos felnőtt ember, talán ha elégszer mondod neki, mi lenne a “helyes”, és próbálá rágilágítani a dolgokra, akkor előbb utóbb belátná a dolgokat.
2018. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!