Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Baj, hogy megszeretném szakíta...

Baj, hogy megszeretném szakítani a kapcsolatot a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Egyszer már leírtam a problémám, de most úgy érzem, hogy véget szeretnék vetni, ennek a mérgező kapcsolatnak. Baj, hogy így érzek, és ezt szeretném? Vagy nem így kéne ezt kezelnem? Ti mit tennétek a helyemben?

Az elöző kérdésem itt: https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..



2018. okt. 26. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sok boldogságot.
2018. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is így tettem,a férjem is. Nincs lelkifurdalásunk,ártottak eleget. Azt sem tudják melyik országban élünk..
2018. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, itt az ideje megszabadulni tőlük, toxikusak, a gyerkőcöddel is hasonlóak lennének, márpedig az ilyen nagyiktól kíméljen meg az élet.
2018. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Őszintén, lusta vagyok elolvasni a problémát amit be linkeltél. Azonban ha ártó környezet voltak a számodra, ha rengeteg fájdalmat okoztak, akkor tedd meg mert csak jobb lesz neked. :) Sok sikert és boldogságot kívánok neked ehhez az új élethez! Meg sok embert aki szeret és megbecsül.😊🤗
2018. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Hát ez télleg borzasztó😔 Sajnálom ami történt.

Talán még próbálj meg 1× leülni vele és tisztázni a dolgokat. És elmondani, hogy neked ez rosszul esik, és Te nem tettél semmi rosszat. És ha változtat akkor még tartani a kapcsolatot. Ha nem változtat akkor hagyd az egészet. És jegyezd meg, hogy Te sose leszel ilyen :)

2018. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, mindig tedd azt , amit belül úgy érzed, jó lesz neked; kivéve, ha ártanál vele valakinek, ami ugye nem jó.


Nyugodtan szakítsd meg velük a kapcsolatot; érthető és olyan felszabadulás lesz belőle; és akkor majd kibontakozol, mint egy virág, és meglátod, hogy milyen szinten voltál visszafogva; már legalább te ne szabj gátat a szabadságodnak! Ha eddig ők nem engedtek, most legalább te engedd magad szabadon!:) És légy boldog, élj végre; ők ártottak, sebeztek neked /téged folyton; most végre elmehetsz tőlük, otthagyhatok őket a multban, és felszabadulhatsz tőlük; vállj szabaddá; szállj!:)

2018. okt. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az en szuleim is mergezoek. Szerencsere apamtolsikerult vegleg megszabadulnom. Anyamtol nehezebb lesz.


Szoval szalitsd meg a kapcsolatot veluk.

2018. okt. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
12 éve nem beszélek a "családom" egyik tagjával sem. Bár nálunk durvább dolgok voltak ennél. Teljes értékű, normális ember vagyok, szerető feleséggel és saját családdal. Sokkal boldogabb vagyok, amióta kikerültek a képből.
2018. okt. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sok sikert az új életedhez!
2018. okt. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez a Te életed. A sajátodat kell élned nem pedig azt amit anyukádék szerettek volna élni, csak nem jött össze. Ha neked az a takaró tetszik akkor az a takaró lesz a pici babádé. Mondd el nekik, hogy nem vagy kíváncsi a kritikájukra és ha csak ezért jönnek, hogy valakin kiélhessék magukat akkor inkább ne is találkozzatok. Vegyék tudomásul, hogy a Te életed, Te pici babád, úgy csinálod ahogy akarod. És ha nem tetszik vagy tartsák meg maguknak vagy ennyi volt. Mehetnek mást kritizálni. Ha most hagyod magad a gyereked is ebbe fog felnőni! Ő is ugyan ezt fogja hallgatni, hogy anyád mindent rosszul csinál és ne adj isten a gyereked önbecsülése, önbizalma, önképe is sérülni fog. Mert a gyerekedbe is a hibát fogják látni csak. Neki pedig nem leszólás kell ugy ahogy neked sem! Ajtó bezár, telefon lenémít ha még 1 ilyet csinálnak! Anyám is ugyan ez volt. Havi 1x látom de volt h hónapokig a telot se vettem fel. Szóltam 1x, 2x. Nem értett belőle. Fél év után felfogta, nem látott, nem beszéltünk.
2018. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!