Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukamék állandóan behordozna...

Anyukamék állandóan behordoznak egyetemre kocsival, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem akarom őket se megsérteni, de ez kicsit gáz, ennyi idősen.
2018. okt. 30. 22:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Anya, apa most inkább egyedül mennék.
2018. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Jól esne egy kis friss levegő, ezért egy darabig gyalog megyek suliba.
2018. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
94%
Ha olyanok, hogy lehet velük beszélni, akkor csak egyszerűen mondd meg nekik, amit itt leírtál. Ennyi idősen kéne, hogy legyen ennyi beleszólásod a dolgokba. (Ez csak az én szubjektív véleményem: én például örülnék neki egy szinten, hogyha bevinnének, persze szívesebben járnék ilyen esetben is kerékpárral.)
2018. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Érthető hogy kicsit gáz, de ha útba esik nekik akkor azért jól esik némi fuvar nem?

Ha én apámnak útba esne és időbe is jó, simán mennék vele.

Húgomat is én hordtam gimibe, meg egyetemre, mivel a városunkba ment egyetemre ami az akkori munkahelyemmel van épp szembe. Kicsit sem izélt rajta miért én viszem. Akkor ment egyedül ha délelőtt 10 órára kellett csak bemennie, mert nyilván reggel 7 kor nem jön velem hogy ott üljön órákig még. De volt amikor apám dobta el, amikor épp arra volt dolga. De olyan is volt amikor anyámat megkértem hogy vigyen be dolgozni, mert az autóm akkor szervizbe volt, anyám meg pont arra felé akart menni mert arra volt dolga, és megkértem hogy vigyen be.

Persze én letojom ki mit gondol a hátam mögött.

2018. okt. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Miss Endzsi ***** válasza:
91%
Cseréljünk, utálok minden reggel hegyre mászni.
2018. okt. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Először meg én is azt gondoltam, hogy de gáz, ha engem kozepsuliba hurcolnak. Mostmár úgy örülnék, ha nem kéne tömegközlekedéssel szenvednem. Szrd le más véleményét, ha útba esik, örülj, hogy nem kell fagyoskodnod a buszmegállóban.
2018. okt. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ha busszal megyek, akkor is levisznek a buszmegállóba...


Azért 20 évesen már ennyire nem kellene, senkiért nem jönnek, hozzák...

2018. okt. 30. 22:12
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Hú de örültem volna ha nekem nem kellett volna buszoznom az egyetemig.

Szerinted nézik az egyetemen egyáltalán te hogyan mész be ? Nem.

Ide felnőtt emberek járnak. Nem gimnazisták ahol persze az volt a menő ha apuci kocsijával ment a gyerek a suliba.


Örülj neki hogy van ilyen lehetőséged.

2018. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Ezt nem huszévesen kell el kezdeni,13 14 15 16 évesen le kell válni a szülőről ilyen téren.. Több 10 éves is egyedül jár suliba,te sose fogsz leválni ha nem állsz most a sarkadra max 30 ason a munkahelyre visznek be be v a párodat is kiválasztják ha egyáltalán lehet majd párod.. Konfliktus sértődés nélkül ezt nem fogod meguszni.. Én már 16 évesen leszoktattam volna őket nem egyetemen gondolkodnék el h jé felnőtt vagyok de ovisat játszunk.. Neked kell ki szállnod ebből a hintából..
2018. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
szolj hogy egyedül mész be .van szád nyisd ki .
2018. okt. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!