Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok arról a nőről,...

Mit gondoltok arról a nőről, aki állandóan az unokával nyomasztja a 30 éves lányát?

Figyelt kérdés

Nagyon okos, nagyon jó munkája és képzettsége van, de még nem akar szülni.

Már mindenféle szakképzetlen munkással összerakná, mert sír, hogy neki unoka kell.

Nem az én anyám, a nő se én vagyok, de nekem ez gusztustalan, hogy anyuka már bárkivel felcsináltatná a lányát, és rendesen sír az unokáért.

Én vagyok torz, hogy nekem ez gusztustalan?



2018. szept. 27. 23:03
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem anyuka aggódik hogy magának való a lánya es hogy nem fog társat találni maga mellé...ok kicsit más világba nőttek fel régebben 30evesen vén lány volt aki nem volt férjnél...mas felfogással van ,bizto s hogy csak jót akar és ő nem a "szakmunkast" latja abban az emberben hanem egy férfit aki dolgozik és gyermeket tud nemzeni. Ettől függetlenül nem helyes ,biztos idegesítő (tőlem is egyfolytában kérdezik 23eves vagyok....) engem is zavar olyankor
2018. szept. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
44%
Mi köze van ehhez bárkinek? A föld népessége így is drasztikusan emelkedik. Örülni kéne hogy valaki felnőtt módjára ellent tud mondani a berögzött kommunista hagyomanyoknak és a föld jövőjét tartja szem elott
2018. szept. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Anyuka a kolléganőm, a lánya meg nem csak okos, hanem szép is, és még kedves is.

Legszívesebben felrúgnám, amikor nyivákol, hogy "O...ka nem akar szülni, pedig ott van az XY rendes gyerek, kamionos/kőműves..."

Nem hozzá valók!

Se agyilag, se érzelmileg.

Szerencsétlen làny már tiszta nyomorék érzelmileg sztem az anyja miatt.

Nem szeretem anyukát amúgy se, begyepesedett pi.csa, azért mert ő ezer éve él az "urával", attól nehogy már szegény lánya is kényszerházasságot kössön!

2018. szept. 27. 23:39
 4/43 anonim ***** válasza:
76%
Aztán az ilyen utána szarik az unokára..
2018. szept. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
77%
Ja hát akkor mit vársz az ilyen egyszer szexelt a gyerekért ,és azt hiszi ma is ez a modi h a nőnek ura vam.. Ma már a nő választhat jovot,életet párt,egyenranguként..
2018. szept. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy sz.arna-e rá, buzgómócsing.
2018. szept. 27. 23:42
 7/43 A kérdező kommentje:

Kétszer biztos szexelt, mert van a lánynak egy öccse is.

Az is elvette a Föld egyik legbutább nőjét, de az oké.

2018. szept. 27. 23:45
 8/43 anonim ***** válasza:
78%
Akkor szüljön magának..
2018. szept. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Menne már nyugdíjba, de még nem fog, sajnos.
2018. szept. 27. 23:47
 10/43 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is van ilyen 31 éves Kolléganom akit Anyuci csesztet még pasija se lehet az a másik véglet,betegek ezek,de sajnos az is gyagyás aki 30 ason eltüri és nem teszi helyre Anyukát Én Féjrem Anyjának megmondtam az elején h a fia felnőtt ember nem kér mellbimbot főleg nem az övét..
2018. szept. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!