Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A barátnőmet veri az anyja,...

A barátnőmet veri az anyja, fenyegeti és elvárja hogy kituno legyen a suliban! Mit lehet ezzel kezdeni? Nagyon surgos!?

Figyelt kérdés
A baratnomet veri az anyja es elvarja hogy kituno legyen, ha 3-ast vagy rosszabat hoz akkor elkezd vele uvoltozni es sokszor meg is veri, folytogatja, beleveri a csempébe a fejét, teljesen megalázza és úgy beszél vele mint egy kutyával. Utálja őt, tobbszor is elhangzott mar az anyja szajabol hogy: "barcsak meg se szulettel volna". Ez nekem nagyon fàj, és muszáj legalabb nekem segitenem ha mar senki nem igyekszik.. ez nagyon fáj nekem mivel a baratnom es igy is titkolni kell a kapcsolatunkat mert az anyja ha meghallja a "fiu" temat akkor egybol lek@rvazza es egyszeruen ez mar nem mehet igy tovabb.. a lany egyebkent 15 eves. Nem mehet sehova, suli utan is egybol megy haza, a tobbi lannyal ellentetben akikne van eletuk es neha elmennek mekizni vagy egyutt vannak. De o nek. Neki nem lehet, az anyja miatt. Nem lat vilagot, egegsznap be van zarva, fogsagban van, tanulnia kell még most oszi szunetben is. Mint egy borton, sot rosszabb.. kerlek segitsetek.. van egy baratom aki segitene nekem de nemtudjuk hogy induljunk el ebben az ugyben. En pedig 17 vagyok. :(

2018. okt. 31. 19:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha még nincs 18 éves, akkor a területileg illetékes Gyermekvédelmi Hatósághoz kell fordulni. Legtöbbször 30 napra kiemelik a családból, ez általában elég szokott lenni arra, hogy a szülő észbe kapjon.
2018. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ja es mar kest is vett elő..

Rendben koszi.:) Azert meg varok tovabbi sok segitokesz valaszt mert ez nagyon fontos..

2018. okt. 31. 19:30
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Látleletet kell vezetni, ha olyan súlyosak a sérülések. Fél kell venni ha az anyja bántalmazza. Hangfelvétel telefonnal, vagy ha pl veled beszél messengeren vagy ilyesmi.
2018. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha igaz amit mondasz, már megkaptad a választ:megvan a hivatalos útja hogy mit tehettek.
2018. okt. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Serulesek nem nagyon vannak rajta mert inkabb fenyegeti es zarva tartja es elmondja mindennek, meg hat azert van annyi esze szerintem a szulonek hogy ha nagy sebeket tuntet fel rajta akkor el is vitetnék mert ott a bizonyitek.. de akkor szerintem ebbol egyelore egy hangfelvételes megoldas lesz aztan nemtudom mi lesz a kesobbiekben. De minnel hamarabb meg kell ezt oldani mert a lanynak nincs élete.
2018. okt. 31. 20:13
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha tényleg ennyire veszélyes a helyzet, akkor a lakóterületéhez tartozó családok/gyermekek átmeneti otthonába bármikor elmehet, a 30 napot sem kell megvárni.
2018. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

A barátnőmet veri az anyja,..

Mostmár csak fenyegeti meg bezárja..

2018. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Verte/veri is. De a késsel inkabb fenyegeti es nem vag bele remelem..
2018. okt. 31. 21:40
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
szia, még te is szinte gyerek vagy, ezért én azt mondanám, hogy keressetek egy felnőttet, aki segít nektek (ha más nem, felvenni a kapcsolatot a gyermekvédelmisekkel, meg ilyen hivatali dolgokat intézni). mondjuk a szüleid, a lány osztályfőnöke, vagy akár a tied, esetleg egy edző, tanár, bárki, akiben megbízol és aki hisz benned.
2018. okt. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ma is bantotta.. eleg durvan..
2018. okt. 31. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!