Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A barátnőmet veri az anyja,...

A barátnőmet veri az anyja, fenyegeti és elvárja hogy kituno legyen a suliban! Mit lehet ezzel kezdeni? Nagyon surgos!?

Figyelt kérdés
A baratnomet veri az anyja es elvarja hogy kituno legyen, ha 3-ast vagy rosszabat hoz akkor elkezd vele uvoltozni es sokszor meg is veri, folytogatja, beleveri a csempébe a fejét, teljesen megalázza és úgy beszél vele mint egy kutyával. Utálja őt, tobbszor is elhangzott mar az anyja szajabol hogy: "barcsak meg se szulettel volna". Ez nekem nagyon fàj, és muszáj legalabb nekem segitenem ha mar senki nem igyekszik.. ez nagyon fáj nekem mivel a baratnom es igy is titkolni kell a kapcsolatunkat mert az anyja ha meghallja a "fiu" temat akkor egybol lek@rvazza es egyszeruen ez mar nem mehet igy tovabb.. a lany egyebkent 15 eves. Nem mehet sehova, suli utan is egybol megy haza, a tobbi lannyal ellentetben akikne van eletuk es neha elmennek mekizni vagy egyutt vannak. De o nek. Neki nem lehet, az anyja miatt. Nem lat vilagot, egegsznap be van zarva, fogsagban van, tanulnia kell még most oszi szunetben is. Mint egy borton, sot rosszabb.. kerlek segitsetek.. van egy baratom aki segitene nekem de nemtudjuk hogy induljunk el ebben az ugyben. En pedig 17 vagyok. :(

2018. okt. 31. 19:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
14%

Tanuljon

3 ev es szabadul

Lelki terror szornyu

Es tenyleg ne fiuzason jarjon az esze

2018. nov. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Gyámhivatal, rendőrség, és az iskolában is szólni kell. Más rokon nincs, akinek lehetne szólni? Apja hol van?
2018. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Persze majd 3 evig még szenved.. biztos h nem engedem.. segiteni fogbak neki, hetdon lesz egy megbeszeles..

Az apja kedves es jofej de az anyja ot is "megveri" , az apja nem szolhat bele. Az anyja egy Psycho kb.

2018. nov. 2. 02:26
 14/17 anonim válasza:
69%

Bocsi. De ha veri, hogy nincsenek külsérelmi nyomok?

Amúgy igen értesíteni kell a hatósagot. S keresni egy felnőttet, aki melletetek áll.

2018. nov. 20. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi történt a megbeszélésen?
2018. nov. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
74%
folytatod még a mesedélutánt, kérdező?
2018. nov. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
74%
#11 ne szólj bele más életébe te utolsó senki.
2018. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!