Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek anyámmal, nem...

Mit kezdjek anyámmal, nem tudok megbocsátani? 18l

Figyelt kérdés

A válás után anyukám elhagyott engem a testvéremmel eggyütt még 7 éves koromban, azelőtt sem volt jó anyja nem foglalkozott velünk és nem tanított meg beszélni rendesen(a testvéremmel a mai napig nem tud kommunikálni mert nem tud magyarul, és még most sem tanult a gyereke kedvéért..)

18 éves koromig apukám nevelt fel, addig csak néha-néha látogatot meg minket olyan évente 1x maximum(sajnos volt mikor 3 éve nem láttuk egymást) de akkoris 1 hetet töltött velünk mert nem bírta elviselni az apukámat.

Mindig eltartotta magát és sosem volt tartós munkája, kiskoromban sokat láttam részegen és sokat verekedett másokkal(minket nem bántott)apukámat tobbszor, ezt a szemem láttára.

Sokat szenvedtem miatta vagy nélküle.. akárhányszor találkozom vele elkap a hányinger.. nem tetszik, ahogy gondolkodik, ahogy teszi magát mindenki előtt, ahogy mindent próbál helyre hozni de ez egyszerűen már túl késő... nem fogja fel...úgy tesz mintha minden rendben lenne köztünk és most pótolja be a kihagyásait(takarít és kaját csinál) mert már kiöregedett a bulizásból és a pasizásból végül csak mi maradtunk neki a tesómmal, de mi leszarjuk már csak röhögünk rajta, hogy elcseszte az egészet.

Nem rég visszajött hozzám hogy új életet akar kezdeni de mivel szükségem van rá anyagilag(egyetem miatt) ezért beleeggyeztem és úgy viselkedik velem mint egy gyerekkel szószerint nagyon megalázó ahogy megszólít ahogy velem beszél, nem szereti ha barátokkal vagyok mert semmi hasznom belőlük és mikor felhozok vkit akkor kérdőre von hogy mit képzelek..

Sokszor megmondom neki hogy ő mindent elrontott ami lehetséges, nagyon sokszor veszekszunk(a barátommal jövőre tervezek el költözni)


Azt hiteti el magával hogy semmiről sem maradt le de már felnőttem és nem fogok vele maradni, csak egy ideig míg összeszedem magam nem tervezek új életet kezdeni vele mert nem tudok úgy vele lenni hogy ne jusson eszembe hogy elhagyott.

Akárhányszor rá gondoltam bántam h világra jöttem mert nem ezt érdemeltem a testvéremmel eggyütt.

Sok a rossz emlék.

Attól félek hogy ha én is elhagyom öngyilkos lesz vagy ilyesmi, mert képes lesz rá.


2018. nov. 6. 22:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha eddig apadnal voltal akkor most hogy kerultel anyadhoz? Mostmar 5 evig vele leszel, mert az egyetem 5 ev.
2018. nov. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hazajött hozzám mert megtudta hogy egyedül élek, itthon.
2018. nov. 6. 22:53
 3/18 A kérdező kommentje:
Ja és nem kell vele lennem csak sajnálatból vagyok vele.
2018. nov. 6. 22:54
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szükséged van rá "anyagilag"?!
2018. nov. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen
2018. nov. 6. 23:41
 6/18 A kérdező kommentje:
Minden gyereknek szuksége van a szuleire anygilag nem tudom mit kell ezen csodálkozni
2018. nov. 6. 23:42
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Szoval ruhelled, de kihasznalni azert tok jó. Vilagos... jezusom..
2018. nov. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Elősször is ezt ő ajanlotta fel és ezzel adtam neki egy esélyt ujra kezdeni.. de sajnos sokat veszekszunk. De jó lenne egy értelmes választ is látni
2018. nov. 7. 00:25
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Értelmeset erre nem tudok mondani.Ha nem tetszik anyád,húzz el onnan.Ha meg elfogadod a pénzét ezek ellenére,inkább nem írom le a véleményemet.
2018. nov. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Undorító az is, amit te csinálsz. Anyád lánya vagy.
2018. nov. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!