Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni ha tartok a...

Mit lehet tenni ha tartok a szüleim véleményétől barátnőmmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha bármit tesz, egyből arra gondolok hogy mit szólnak hozzá anyámék. Mi lesz erről a véleményük stb..

Vagy ha nincs olyan rend a lakásban és atjonnek anyuék mit szólnak, mivel sok segítséget kapunk tőlük illetve a lakást is az ő segítségükkel vettük..


2018. nov. 7. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk el kéne vágni végre a köldökzsinórt és leválni érzelmileg is a szüleidről. Ha ez nem megy, akkor meg hagyd ott szerencsétlent, hadd találjon maga mellé normális embert egy ilyen óriáscsecsemő helyett.
2018. nov. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek az előzővel,azért nem fogadtam el a segitseget és inkább albérletben nyomorogtam,többet dolgoztam,de a magam utján értem el amim van,saját lakás auto saját vállalkozás,stb,de ott nem anyu rendezi be a hálót nem anyu választja a tapétát,nem anyu dönt mindenben és nem remegek h mit szol hozzá ha van önállő életem. A külön háztartás lényege h nem anyu dirigál és nincs remegés miatta,nem kéne ennyire függni v tőlük,vagy haza kell menni.. Nálunk pl otthon a nők rabszolgák voltak,én kitörtem mert én nem cseléd leszek és bejárónő ágybetét..
2018. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
2: Gratulálok, ügyes vagy, hogy teljesen egyedül családból hozott tudás nélkül megtaláltad a vállalkozó közeget és helyt tudsz állni benne!
2018. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy a szüleidnek nincsenek olyan nagy elvárásai a barátnőd felé, mint gondolod. Csak szeressen.
2018. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Előző Tudást az iskola ad és magadnak tanulsz,a családnak ehhez semmi köze az csak lehuz,sajnos a legnagyobb hazugság a szülői család hogy ott alanyi jogon szeretet tisztelet érzelem joérzes van,nincs,tisztelet a kevés kivételnek. Minél előbb le kell válni anyagilag érzelmileg nem tul lihegni remegni ezen, és élni kell a saját életünket,nem függeni tartozni.. Akárkivel beszéltem beszélek a volt családja csak visszahuzta lenyomta korlátozta gátolta,értem itt a volt családot a szülőket, nem a sajátot,mert a sajátot mi választjuk..
2018. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
5: Arra gondoltam, hogy én pl. értek az ingatlanhoz és a pénz beosztásához, és ezt a családból hozom. De nem értek a vállalkozáshoz, mert alkalmazottnak neveltek és mindenki alkalmazott volt. Más meg vállalkozó családban nő fel. Én nem látom át, mi kell egy vállalkozáshoz, hiába tanultam az iskolában vállalkozási ismereteket.
2018. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon egyszerü. Inkàbb olyanokon gondolkodj, hogy tegyél rendet, ne a bnödre vàrj. És akkor mikor Anyucika àtmegy, majd a rendet làtja.
2018. nov. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ha még ezen az agyi szinten vagy, tök fölösleges Neked egy barátnő, pláne még össze is költözni vele.
2018. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

Ez a sokadik kérdésed. Azért, mert te is érzed, hogy itt valami nagyon nincs rendben.

Eleve gáz, hogy felnőtt emberként úgy rettegsz a szüleidtől, mint egy 8 éves, aki nem meri elmondani, hogy fekete pontot kapott, mert beállítják a sarokba.

Szerinted ez így rendben van?

Mi lesz, ha egyszer gyereketek születik? Amikor azt mondod, hogy a család az első, akkor ki lesz az a család? A saját gyereked és az anyja, vagy a te anyád?

2018. nov. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!