Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim tettek tönkre...

A szüleim tettek tönkre fizikailag és lelkileg is mi legyen?

Figyelt kérdés
Na szoval annyira nem részletezem, de nem volt soha semmi, üres voltam, DE egyszer rátaláltam valamire, ami valamennyire felkeltette a figyelmem elkezdtem csinálni, egyre jobb és jobb volt én is egyrekivártam jobb lettem. Nemtudom miért de nekikazon sikerült teljesen tönkre tenni 3 kemény évem egy szemmpillantás alatt tönkre ment most már nem akarom elöről kezdeni az egészez. Azon gondolkodom megölöm magam és hagyok hátra egy üzenetet hogy basszák meg. Mindennp azon gondolkodom ez mire volt jó nekik.
2018. nov. 11. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Mi volt az a dolog?
2018. nov. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ez engem is érdekelne mit lehet ilyen hirtelen tönkre tenni. SEMMIKÉPP NE ÖLD MEG MAGAD!! Ennyit nem érnek. Ha tudnám mi ez a dolog, könnyebb lenne válaszolni. De azt ajánlom így, hogy álj föl.
2018. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Az öngyilkosság sosem megoldás. Itt vagyunk páran akiknek írhatsz, hátha tudunk segíteni.
2018. nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
hát ennek sok értelme volt, így leírni a kérdést hogy konkrétan semmit nem mondasz el. mi a kérdés egyáltalán? mit vársz tőlünk?? honnan tudjuk "mi legyen" ha le se írod mi bajod? 🤦🏻‍♀️
2018. nov. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Aludd ki magad, és nyugodj meg!
2018. nov. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
ok cső
2018. nov. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Tönkretenni valamit csak akkor lehet ha valaki hagyja is, hogy tönkretegyék.

Van egy bizonyos életkor amikor már nem a szülőket kell hibáztatni ha valami nem jól sikerül. Ha már képes vagy önállóan gondolkodni, cselekedni, akkor arra is képes vagy, hogy ne enged, hogy mások (szüleid) hátráltassanak, tönkretegyenek. Ha ez sikerült nekik, akkor sem ők a hibásak hanem te, mert hagytad magad.

2018. nov. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
82%

Van egy bizonyos életkor amikor már nem a szülőket kell hibáztatni ha valami nem jól sikerül


Ja persze, nekem 21 évesen azzal éli ki magát apuci drága, hogy aláz, üvöltözik, rám erőltet mindent és fenyegetezők, hogy összever, mert leesett egy tányér vagy ilyenek. Véresre összevert, lejáratott, majdnem megölt, mert nem engedett orvoshoz, mert "tudom csak szimulálsz".


Pszichiátriai elmebeteg, de nincs mit tenni, mert az egyetemet erőltetik, még tűrni kell ezt a poklot.


De nekem is pont ez jutott eszembe reggel, ha valami összejön akkor ez a pszichopata tönkreteszi.

2018. nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a kapcsolataimat tette tonkre a pszichopata anyam. Sajnos meg el.


Nekem is sokmindenem tonkretettek gonoszsagbol.


Koltozz el toluk. Dolgozz.


N/36

2018. nov. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most tök jó, hogy vannak, akik ezalapján kisregény terjedelmű válaszokat írnak, de én osztozom a 4-es válaszolóval. SEMMI konkrétumot nem írtál, és ami még zavaróbb: ki sem derült, mi a kérdés...
2018. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!