Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 18évet betöltöm szerdán,...

18évet betöltöm szerdán, elköltözhetek úgy a szüleimtől hogy nem kuldik uttanam a rendorseget? Vagyis nem vihetnek vissza? Mar nem birom veluk, es van akihez menjek Valaszokat elore is koszonom

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 15:05
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
68%

Lehet végezni középsulit úgy hogy még nem 18 valaki. Nálunk vannak szakok amik 3 évesek és szakmunkáslevéllel végződnek. Szóval ha valaki 14 évesen kezdi akkor 17 évesen befejezi.

Kérdező gratulálok hogy eddig kibírtad. A TETKÓK és pck nagyon menőek, remélem még sok lesz rajtad. És szerdától szabad emberként élheted az életed. Sok sikert!

2018. nov. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
92%
Vannak érettségi nélkül is elvégezhető OKJ-s szakmák, kedves húszas. Mielőtt osztod az észt a semmiről, nézz utána. lol
2018. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
93%

Ha valakinek családi gondjai vannak, a gyakorizók fele rákiabálja, hogy költözzön el. Jön van valaki, aki költözne és megítélése szerint el is tudná tartani magát, akkor pedig egyből beleállnak. Nyilvánvalóan nem az Andrássyn vesz luxusvillát vagy a Budai-hegyekben, hanem egy szerényebb lakást vagy albérletet és szerintem dőzsölni sem fog. Van helyzet, amikor bárhol jobb, mint otthon.

Ahelyett, hogy a zsebében turkáltok, inkább kívánnátok neki sok sikert.

2018. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
66%
*Jön valaki,...
2018. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
49%
A tetoválást és piercinget én se fizetném a gyerekemnek. Sokba kerül, és semmi értelme. Ha kell, keresse meg rá a pénzt.
2018. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Az OKJ feltétele nem a szakközép,mert szakmunkást végeztem,és most vagyok OKJ n
2018. nov. 18. 17:39
 27/37 anonim ***** válasza:
26%

"15évesen szakközép iskola,gyakorlat,abbolvolt pénzem,"

Gondolom itt is hagytad abba a képzésedet...mert érettségivel már máshogy fogalmaznál.

2018. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen helyesírással nem tudom hogy végeztél el bármit is.
2018. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
75%

"Gondolom itt is hagytad abba a képzésedet...mert érettségivel már máshogy fogalmaznál."


Kedves 27-es!

Nekem több diplomás kollégám, és ismerősöm volt ennél sokkal rossza helyesírással, fogalmazási képességgel.

Ha nem tudtam volna biztosra, hogy elvégezték, és nem láttam volna a fényképeket a diplomaosztóról, és magát a diplomát még én se hittem volna el, hogy van diplomájuk.

2018. nov. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

2? Es ha nem engednek? Akkor mitcsináljak?"


Költözz el úgy, hogy ne vegyék észre.

Vedd ki az albérletet és minden nap vigyél el 1-1 táska ruhát és hagyd ott albérletben, majd menj haza és aludj otthon és tedd ezt addig míg el nem vittél mindent.

Ha vannak nagyobb dolgok, tv, számítógép stb. mondd, hogy rossz és szerelőhöz viszed.

Ha mindent átpakoltál, felhívod őket, hogy többet nem mész haza.

Azért jól gondold meg, mert ha így mész el, akkor biztos többet nem mehetsz haza.

2018. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!