Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 18évet betöltöm szerdán,...

18évet betöltöm szerdán, elköltözhetek úgy a szüleimtől hogy nem kuldik uttanam a rendorseget? Vagyis nem vihetnek vissza? Mar nem birom veluk, es van akihez menjek Valaszokat elore is koszonom

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 15:05
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Na, leporoltad már a bőröndöket?
2018. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egy fiatal már törvényileg felnőtt, de gondolkodásban még gyerek.


Áruld már el, mennyi az a havi fix, amit megkeresel, hogy olyan nagyon azt gondolod, meg tudsz belőle élni minden gond nélkül!!!

2018. nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Ha nem engednek kérdésed nagyon jó. Rendőrt hívsz, hogy be vagy zárva akaratod ellenére. A rendőrök megérkeznek, bekopognak, te kimész. Megköszönöd nekik, és elsétálsz, miután megmondod, hogy nem akarod feljelenteni őket.
2018. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
75%
Tudok olyanrol, akit nem engedtek. A ruhai, szemelyes cuccai bantak. Azt hittek nem mer nelkuluk elmenni, de elment. Ebbol.kiindulva jobb ha aprankent a fontos, ertekes dolgaid atmented oda ahova mennel. Csak megbizhato szemely legyen, ne valami haver aki majd mire mesz az utolso boronddel.szepen kizar es a dolgaid eladja es csoron kulloghatsz haza:-).
2018. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Na szerintem aki oltogatott,meg le nézett amiatt hogy,15évesen nem dolgozhattam meg hülyeség,annak elmondom,

14évesen kerültem be a Szakközép Iskolába,3éves volt az iskola,akkor ha kiszámoljátok 17éves koromra végeztem el,ahogy végeztem a Szakközép Iskolával,Regisztráltam anyámmal a munka ügyibe,és OKJ-s tanfolyamhoz nem kell éretségi,nemtudom miért vagytok ennyire okoskodók!.. És igen elköltöztem,most lessz 2hónapja hogy elköltöztem,eltudom magam tartani,barátommal és anyósommal is jól kijövök úgy hogy semmi gáz,havi 90.000et keresek abbol fizetek én 15.000meg a barátom 15.000

2019. jan. 12. 08:47
 36/37 anonim ***** válasza:
Elköltözhetsz, de adnék egy jó tanácsot. Először is tanulj meg helyesen írni. Ha egy gyári munkámál többet el akarsz érni, ez alap. Előbb-utóbb elégedett is lesz belőle, viszont ha nem végzek főiskolát mást nem is nagyon tudsz csinálni.
2019. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Utolsó! Szépen kioktatod helyesírásból,de olvasd már el a hozzászólásod második felét. :D


"Előbb-utóbb elégedett is lesz belőle, viszont ha nem végzek főiskolát mást nem is nagyon tudsz csinálni."


Bagoly mondja.



A másik. Miért gondolja valaki,hogy mindenkinek érettségiznie kellene,vagy ne adj isten főiskolát végezni. Nagyon sok boldogtalan diplomás ember létezik,és vannak akik boldogok 8 általánossal is. Nem az a lényeg,hogy mennyi iskolát jártál ki szerintem,hanem az,hogy azt mire tudod felhasználni. Csak az próbálja magát valami különleges embernek beállítani,aki elvégzett egy diplomát, de egy csap szerelés meghaladja a képességeit,vagy akár egy kerékcsere.Persze,kellenek orvosok,meg tanárok,meg felsővezetők,de NEM KELL LENÉZNI VALAKIT csak azért,mert egy gyárban dolgozik a gépsoron. Ha nem lennének ilyen emberek,feldughatnád a diplomádat,mert éhen halnál.

2019. ápr. 10. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!