Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan rakjak felre penzt, ha...

Hogyan rakjak felre penzt, ha szuleim a nagyreszet elveszik?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok, dolgozok. Keresek 160-at abbol a szuleim adnak ide minden honapban 20-at. A maradekot nem latom.. Hogyan rakjak felre penzt igy? Ki akarok menni Angliaba.

2018. nov. 19. 06:27
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
96%

"Nem en adom oda nekik, hanem a kartyarol szepen lecsipogatjak. Azert az teljesen mas. "


DEHOGY más!!!! Ha megadtad nekik a kártya pin-jét, akkor ezzel odaadtad nekik a pénzt.

2018. nov. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
91%
Max 40 ezret adnék azt slussz. Örüljenek ennek is. Én amíg otthon laktam nem kértek egy fillért sem. Igaz, dolgoztam és alig voltam otthon. Máshol ettem, vagy megvettem magamnak a kaját. Legalább 60%-at félre tudtam tenni.
2018. nov. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
98%
5000 ft alatti vásárláshoz nem kell pin. De miért van kártyájuk hozzá?
2018. nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Változtass pin kódot, csak neked legyen hozzáférésed. Adj oda nekik 60-at, hogy ez a te költséged, és tartsd meg a többit. Ilyet még nem is hallottam. Az oké, hogy adj az otthoni költségekbe, de nehogy már ők kezeljék a te pénzedet 20 évesen....ha besértődnek, mondd meg nyugodtan, hogy ki akarsz menni külföldre, erre gyűjtesz, kiszámoltad és a 60 is bőven a saját költségeiden felül van.
2018. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne add oda a kártyádat. Vagy szépen tiltasd le, mondd a banknál hogy elhagytad, és igényelj másikat amit jól zárj el, a kódot meg legjobb ha megjegyzed.

Ha anyukádnak kell pénz oda adod a fizud felét és ossza be, mert neked is kell a pénz.


Szerintem azt a pénzt szépen lenyúlja tőled és magára költi kitudja mire.

2018. nov. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
87%

Kicsit sokat vesznek le, ok nem dolgoznak?

Pont fordítva kene neked 140 enekik 20e.

2018. nov. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
82%

Ülj le ezt megbeszélni a szüleiddel. Kérd meg őket, hogy írják le, hogy mégis mire kell nekik az a havi plusz 140000 forint, amit "lecsipegetnek" a számládról. Nyilván ennek úgy lesz értelme, ha azt kéred, hogy írjátok össze az összes bevételeteket, és az összes kiadást, mert önmagában az, hogy a te 140000-edet mire költik, nem mond sokat. Akkor jobban fogod látni, hogy mire megy el a pénz. Ha pedig nem arra, hogy ne vigyék el a fejetek fölül a házat, akkor kérd meg őket, hogy kevesebbet kérjenek el a te fizetésedből, mert spórolni szeretnél te is, vannak vágyaid, céljaid.

Angliába milyen célból utaznál?

2018. nov. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
88%

Logikus: 20 éves vagy, a bankszámládra érkezik a pénz amihez tartozik egy kártya, és te azt a kártyát odaadod másnak a pin kóddal együtt.

Napikamu.

2018. nov. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
93%
ne légy már ilyen szerencsétle,n, vedd vissza a kártyád, és változtass pint. ehhez is a gyk kell?
2018. nov. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
93%
Csináltass egy másik bank kártyát, aztán 140 et szépen csipogtass át arra. A maradék 20 at meg csipogtassák ők.
2018. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!