Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen jellemű ember vágja...

Milyen jellemű ember vágja oda “sértésnek” hogy REMÉLEM NEKED NINCS/SOSEM LESZ GYEREKED?

Figyelt kérdés
Egyre többször olvasom itt, de emberek, ez sem érvnek, sem sértésnek nem jó. Milyen hatást akartok ezzel kiváltani, sírást, bűntudatot, tiszteletet? Ki gondolja úgy, hogy ezt olvasván a vitapartnere gyorsan meggondolja magát az adott témában..?
2018. nov. 22. 13:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az ostoba ember.
2018. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%
ez sértés? inkább jókívánság. amúgy én akkor szoktam megkapni, amikor azt merem mondani hogy nem akarok szaporodni mert az én életemnek van más értelme is mint a reprodukció. ilyenkor jönnek a sértésnek szánt mondatok a nagy mamzerektől, hogy "helyes, remélem nem is lesz soha egy" ILYENNEK"!" meg társai. hát, én is remélem hogy sose lesz (meg nem csak remélem, teszek is érte).
2018. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem egy közeli rokonom mondta egyszer, már nem is emlékszem nagyon, mi váltotta ki ezt a témát, de azt mondta, hogy ő is verni fogja a gyerekeit, mert őt is verték. Nálam ez volt az a pont, amikor azt mondtam, hogy inkább ne legyen gyereked.

Értem én, hogy lehet, hogy "csak" szájalás az ő részéről, de szerintem tényleg, akinek ilyen temperamentuma, hozzáállása van, annak ne legyen gyereke, mert ráragasztja, ahogy az ő szülei is ráragasztották.

2018. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
É naztat utalom mekor a hejesirasom mijatt belémkötekednek . Nemis ertem .
2018. nov. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!